Kutná Hora – Uhlířské Janovice 4:5 (0:1, 1:3, 3:1)

První dvě třetiny patřily hostujícím hráčům, kteří si vytvořili třígólový náskok – 1:4. Spartě se vydařil až nástup do závěrečné třetiny, kdy dvěma „slepenými“ góly snížila na 3:4 a ve 40. min. se dokonce dočkala vyrovnání. Střelecké kvality potvrdil Daniel Uher, autor tří branek. K dělbě bodů ale nakonec nedošlo, protože se malým uhlířům podařilo rozhodnout. A když je ve výhodných gólových situacích soupeře podržel skvěle chytající brankář, odvezli si ze stříbrného města vítězství. „Ach jo, mohl jsem dát aspoň čtyři góly,“ litoval střelec jedné kutnohorské branky Václav Šedivec.

„Měli jsme špatný nástup do utkání, jako by se kluci ještě viděli na prázdninách. I přes špatné skóre ve druhé třetině jsme se postupně zlepšovali a podle mých představ už celkem byla závěrečná patnáctiminutovka. Škoda pátého inkasovaného gólu, myslím si, že by utkání více slušela remíza,“ konstatoval kutnohorský kouč Josef Hájek.

Branky: 23. Uher, 31. Uher, 34. Šedivec, 40. Uher – Plzák 2, Šusta, Slavíček, Čermák. Rozhodčí: Jirsa (Chmeliště). Bez karet. Diváků: 25. K. Hora: Kamenář – Pekov, Müller, Prchal, Jiřík, Šedivec, Kosprd, Smetana, Uher, Tesař. Od 31. min. nahradil Kamenáře v bráně Tesař.