První gól Sparty vstřelil už v 7. minutě Šindelář, když přesprintoval obránce soupeře a nedal trutnovskému brankáři šanci. Na druhý gól se čekalo do 32. minuty a opět v něm měl prsty Lukáš Šindelář, který zahrával trestný kop a Regner se trefil hlavou. Třetí gól přidala Kutná Hora po přestávce. Svůj velkolepý zápas završil Lukáš Šindelář, který si zpracoval křižný balon a prostřelil Šťastného. „Lukáš jednoznačně hráčem utkání," neváhal trenér Kutné Hory Jan Holík.

„První poločas byl pro trutnovské hráče hodně krutý z hlediska výsledku. Po první brance ukázali domácí neskutečnou kvalitu a dvacet minut nás nepustili do hry. Na druhou stranu jsme ukázali velkou efektivitu, proto jsme vyhráli. Ve druhé půli jsme Trutnov už do žádné šance nepustili a přidali jsme třetí branku. Vyhráli jsme zaslouženě," řekl k zápasu Holík.

Mají tři body z Trutnova cenu zlata? „Neřekl bych, že tři body mají cenu zlata, ale jsou to velmi důležité body poté, co jsme doma ztratili zápas s Jabloncem nad Jizerou," připomněl kutnohorský trenér a dodal: „Tabulka je neskutečně vyrovnaná a bude se hrát až do konce. Rozhodně jde o plusové a hodně cenné tři body."

MFK Trutnov - Sparta Kutná Hora 0:3 (0:2)Branky: 7. a 57. Šindelář, 32. Regner. Rozhodčí: Šimek - Fojtík, Vodrážka. ŽK: Kejzlar - Mandutz, Šesták, Šindelář. Diváci: 155.

Trutnov: Šťastný - Kejzlar, J. Holubec (89. Zezula), Makovský, Tobiaš, Marks, Matějka, Kamitz (85. Brejcha), P. Holubec, Tauchman (65. Mařas), Kovář. Trenér Miloš Dvořák.

Kutná Hora: Ptáček – Mandutz, Skokan, Franc, Urban – Vácha (75. Nekvinda), Regner, Maxa, Šesták (76. Hačka) – Šindelář (82. Pago), Schwarz. Trenér Jan Holík.