„Rozdělil bych to na dva poločasy. V prvním poločase jsme dali brzo gól, pak jsme měli další tři nebo čtyři vyložené šance, které jsme nedali. Naopak soupeř z jedné nebo dvou standardek, které měl, vyrovnal. A tak místo aby to bylo po čtyřiceti minutách 4:0, tak to bylo 1:1,“ divil se kutnohorský trenér Radim Truksa poločasovému výsledku. „Ve druhém poločase to bylo po vystřídání takové neurovnané. Šance byly na obou stranách,“ připustil kouč a dodal: „Trápí nás neproměňování šancí. Podle mě měl zápas skončit třeba 8:2.“

„Pro nás je v týdnu hodně těžký dát dohromady mančaft, ale myslím si, že jsme se nakonec sešli, i když jsme tedy měli pouze jednoho náhradníka, což se projevilo v závěru na fyzičce, která nám došla,“ upozornil na úvod Stanislav Krajíček, trenér Tupadel a dodal: „Soupeř byl velice kvalitní. My jsme se spoléhali spíše na defenzívu a zakoušeli jsme hrát na brejkové situace, do několika jsme se za stavu 1:1 i dostali. Bohužel z jasného brejku jsme góla nedali a posléze jsme sami inkasovali. V závěru dokonce Truksa neproměnil pokutový kop,“ kroutil hlavou Krajíček. „Jinak hosté byli lepší, techničtější a po fyzické stránce na tom byli líp,“ dodal kouč.

Kutná Hora – Tupadly 3:1 (1:1)

Branky: Jak. Vančura 2, P. Růžička - Píška. K. Hora: Hájek – M. Šváb, M. Tomíšek, Rathauz, Linhart – T. Šváb, Doležal, T. Šváb, Kozel - Luňáček, Jak. Vančura. Střídali Gono, Potůček, Oliva, Rumpli, Kureš, Hačka. Tupadly: Skokan – Semerád, Píška, Štainer, R. Krajíček – Kruml, K. Truksa, F. Císař, Nezbeda – Čmakal, O. Císař. Střídal Kavánek.