Kutná Hora ženy – Liberec B 1:4 (1:0)

„Od začátku jsme se zaměřili vyloženě na obranu, protože jsme hráli proti prvnímu mužstvu v tabulce, které ztratilo body pouze za jednu remízu. Chtěli jsme soupeřkám hru co nejdéle znepříjemňovat a co nejdéle vydržet s čistým kontem,“ přiznal trenér Kutné Hory Radek Pařez a pokračoval: „Navíc se podařilo v patnácté minutě utéct Katce Šourkové a dát gól. Vedení nám vydrželo do čtyřicáté deváté minuty, kdy Liberec vyrovnal. Pak už to byla velká převaha.“

Co holkám utkání dalo? „Holky poznaly, že když se bojuje a něco se plní, tak se dá hrát i proti silným soupeřkám. Musí se bojovat a makat, ne jako minule v Mělníce. Dneska bych chtěl holky pochválit za bojovnost, ale ještě máme spoustu rezerv, které bychom mohli tak za dva až tři roky odbourat,“ vypočítával Radek Pařez.

Branky: 15. Šourková – 49., 87. Holínská, 67. Kvitová, 89. Matějková. Rozhodčí: Kratochvíl – Fidra, Rynda. Kutná Hora: Janálová – Danešová (69. Jiříková), Olivová, Šourková, Vašková – Havlíčková (83. Viktorová), Podoláková, Sovová, Buřvalová (87. Kalašová) – Hačková (75. Vaníčková), Horálková (55. Rajnyšová). Trenér Radek Pařez.