Utkání dvou dvanáctibodových celků dopadlo lépe pro domácí hráče. Podle slov trenéra Milana Miklušičáka mělo dva naprosto rozdílné poločasy. „V prvním jsme na umělé trávě dominovali, vytvořili jsme si čtyři vyložené šance a Honza Goliáš vsítil nádherný gól. Druhá půle vyzněla lépe pro hosty a my jsme spíše výsledek bránili. Naštěstí se hráčům Mýta vyrovnat nepodařilo a důležité body zůstali v Čáslavi,“ zhodnotil utkání trenér.

„S utkáním jsem spokojený, hlavně první půli jme hráli velmi dobře. Kluci se zlepšují, musím je pochválit za přístup i snahu. Vyzdvihnout bych chtěl dnes Marka Malinu, který hrál opět výborně. V posledním kole jedeme do Liberce a i tam by to mohlo být hratelné,“ uzavřel trenér.

Starší žáci Čáslav – Vysoké Mýto 1:0 (1:0)

Branka: Goliáš. Čáslav: Kristek – Macháček (45. Marek), Kareš, Smutný, Malina – Dospěl, Zoubek, Bilinkiewicz, Kořínek (60. Zoufalý) – Jungwirth, Goliáš.

Soupeřem mladších žáků Zenitu byl druhý celek divizní tabulky. Vysoké Mýto ztratilo body jen se suverénní Slavií a domácí se chtěli pokusit i překvapení. „Opět jsme prohráli jen těsně. V prvním poločase jsme ještě dokázali Pipkem vyrovnat, na druhý gól v naší síti jsme již odpověď nenašli. Šanci jsme měli těsně před koncem, ale bohužel… Přesto s výkonem svých svěřenců nejsem nespokojen, pochvalu zaslouží určitě za první půli,“ konstatoval po utkání Radek Dobrý.

Ml. žáci Čáslav – Vysoké Mýto 1:2 (1:1)

Branka Čáslavi: Pipek.

Zdroj: Václav Vondra