Kutná Hora - Pšovka - Mělník 4:1 (2:1)

Skóre se pohnulo poprvé v 17. minutě, kdy nádherně přihrál Bareš Trpišovskému, který poslal centr před branku, kde si na míč naběhl Výborný, ale obrana hostů si míč uklízí do vlastní branky 1:0. Ve 31. minutě ale domácí vytvořili chybu a tak šel hostující hráč sám na branku. Svojí šanci využil a vyrovnal na 1:1. Domácí ale dokázali hned v další minutě reagovat. Po rychlé akci Fedora se k míči dostal Trpišovský a vstřelil druhou branku domácích - 2:1.

V 69. minutě centroval míč L. Menšík, na který si naběhl Nekola a nekompromisně vstřelil třetí branku domácích - 3:1. Potom měl další dvě obrovské šance Fedor, ale branka z toho nebyla. Konečné uklidnění domácích přišlo v 85. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Kraus a zvýšil na konečných 4:1.

Komentář trenéra

Bohuslav Šváb: „Jsem rád, že jsme důležité utkání zvládli jak herně, tak výsledkově. Hráči, kteří nastoupili v základní sestavě, se vydali ze všech sil. Střídající hráči v závěru ještě hru oživili. V důležitých chvílích nás podržel brankář, hlavně v prvním poločase. V příštím zápase nás čeká těžký soupeř v Brandýse a tam bude muset být naše hra dozadu ještě zodpovědnější.“

Branky K. Hory: 17. vlastní, 32. Trpišovský, 69. Nekola, 85. Kraus. Kutná Hora: Veselý - Poklop, Koubek, Bareš, Nedvěd, Timoracký (73. Kácovský), Nekola (84. Kraus), Fuksa, Trpišovský (68. L. Menšík), Výborný, Fedor (88. Zeman). Trenér Bohuslav Šváb.

spartakh.cz