SK Kladno B - Kutná Hora 8:1 (5:1)

Hosté začali zápas výborně. Již ve třetí minutě poslal Fuksa míč za obranu, kam si naběhl Zeman a přehodil domácího brankáře - 0:1. Domácí se dostávali ke střelám z dálky. Jednu chytil brankář Míčo a druhá skončila na tyči. Jinak hosté pokračovali ve výborné hře a v této době domácí přehrávali. Ve 13. minutě krásně nahrál Výborný do vápna Papouškovi, který úplně sám před brankou bohužel přestřelil. Zápas se zlomil ve 24. minutě: Hosté po špatné přihrávce na útočné polovině dovolili domácím založit protiútok, který skončil vyrovnáním na - 1:1. Hosté ihned po rozehrání opět ztratili míč a domácí rychlým protiútokem vstřelili další branku - 2:1. V 31. minutě další střelu brankář hostů vyrazil pouze k volnému hráči a ten z dorážky zvýšil na 3:1. Ve 40. minutě domácí zvýšili přesnou hlavičkou na 4:1 a ve 42. minutě uzavřeli poločasové skóre domácích na 5:1.

Druhý poločas opět hosté začali šancí Výborného, ale byl z toho pouze roh. Ve 49. minutě po dalším rohu hostů zakončoval střelou vedle Papoušek. V 71. minutě po další špatné přihrávce hostů zvýšili domácí na 6:1. Hosté se po brance opět začali utápěli v častých chybách a domácí to trestali až do konečného skóre 8:1.

Hodnocení trenéra

Bohuslav Šváb: „Musím domácím gratulovat k vítězství, protože dokázali prakticky využít a potrestat každou naší chybu. Zápas se pro nás vyvíjel dobře, když jsme se zásluhou Zemana dostali do vedení. Potom měl ještě tutovku Papoušek, ale přestřelil. Kritická byla pro nás dvacátá čtvrtá minuta, kdy jsme dostali dvě branky. Poté se domácí uklidnili a třetím gólem zápas vlastně rozhodli. Pod dobře pískajícím hlavním rozhodčím nelze klukům upřít snahu, ale na první tým tabulky jsme dnes neměli. Doufám, že potřebné body získáme v příštím domácím zápase.“

V neděli od 10.15 hodin přivítají starší dorostenci Sedlčany.

Branka Kutné Hory: 3. Zeman. Rozhodčí: Brejník - Pejša, Hájek. ŽK KH: 58. Papoušek, 87. Timoracký, 88. Fuksa. Kutná Hora: Míčo – Poklop (76. Nedvěd), Kácovský, Bareš, Kraus, Koubek (64. Lacko), Zeman (64. Trpišovský), Timoracký, Výborný, Papoušek (70. L. Menšík), Fuksa. Trenér Bohuslav Šváb.