„Utkání se hodnotí dobře z toho důvodu, že jsme zvítězili. Na druhou stranu musím opět říct, že se velmi nadřeme na gól. Když už si vytvoříme nějaké šance, tak je nedokážeme proměnit a řešíme je špatně. Naštěstí jsme zvítězili gólem z penalty. Druhý poločas byl hodně otevřený. Jak my, tak soupeř měl nějakou tu šanci, ale Potměšil udržel čisté konto a my vyhráli," konstatoval trenér Tupadel Stanislav Krajíček a zhodnotil podzimní část sezony: „Nějaké body máme, ale hodnotí se mi to těžko. Vše začalo už v prvním kole v Pátku, kdy jsme vedli tři-nula, a nakonec jsme prohráli. Zřejmě jsme tam zaplatili nováčkovskou daň. Nějaké body jsme ale posbírali, a to i venku, když jsme přivezli povinné vítězství z Radimi. Co se týče nejhoršího zápasu, tak to bylo utkání doma s Liblicemi, v němž jsme vyhořeli."

Tupadly - Loučeň 1:0 (1:0)Branka: 32. pok. kop R. Krajíček. Rozhodčí: Hron - Bekešský, Trumpus. ŽK: Kruml, Mastik - Lorenc. Diváci: 36.

Tupadly: Potměšil - Hošek, Kořínek, Roman Krajíček, Hudec (45. Hašek) - Kruml (89. David Krajíček), Vondra (34. Císař), Fuksa, Kavánek (80. Vančura) - Koudelka (63. Mastik), Chvátal. Trenér Stanislav Krajíček.

Loučeň: Lorenc - Špalda (65. Melčák), Vlasák, Gregar, Poulíček, Prisčák, Štěpánek, Holub, Bašus, Mareš, Krupička. Trenér Otakar Ottomanský.

Adam Procházka