„Můj pohled na utkání je takový, že v prvním poločase jsme hráli výborně. Dokonce si myslím, že to byl náš nejlépe odehraný zápas na jaře," uvedl suchdolský trenér Vlastimil Chlád a navázal: „První poločas byl, jak jsem řekl, výborný. V druhé půli jsme hráli opatrně, abychom zbytečně neinkasovali, přesto jsme dali ještě další dva góly a zaslouženě vyhráli."

Všechny branky obstaral ostrostřelec Štěpán Kacafírek. „Skóre otevřel Kacafírek ve dvacáté sedmé minutě, kdy se uvolnil po přihrávce Janovského a překonal brankáře. Dvě minuty na to se po rohovém kopu a po signálu trefil hlavou. Hattrick uzavřel v padesáté třetí minutě z pokutového kopu, když potrestal faul na Janovského. Tři minuty před koncem pak obešel dva hráče, následně i brankáře a stanovil konečné skóre čtyři-nula," popsal gólové momenty zápasu trenér Chlád.

Suchdol – Ostrá 4:0 (2:0)Branky: 27., 29., 53. (pk) a 87. Kacafírek.
Suchdol: Čižinský - Dudla, Svoboda, Biško, Kutil - Bereš, Michálek, Šusta (80. Chadraba), Dastych - Kacafírek (88. Laštovka), Janovský (65. Linhart). Trenér Vlastimil Chlád.

Adam Procházka