První kolo přineslo Suchdolu vysokou prohru, ale od té doby získávají fotbalisté Suchdola body jako na běžícím páse. „Naše forma stoupá, myslím si, že si ji držíme celou dobu od druhého kola, pouze s Nymburkem jsme zaváhali. Teď nás čeká těžký zápas v Ostré," věděl po vítězném utkání s Dobříší střelec Suchdola Štěpán Kacafírek, který hned v prvních dvou minutách vstřelil dvě branky. „Byl jsem hodně nabuzený, věděl jsem, že má soupeř malé hráče, tudíž jsem předpokládal, že budou slabší než já. To se jenom potvrdilo. První gól vše odstartoval, a následně už jsem věděl, jak na ně."

Pět gólů v zápase to se v soutěži jakou je krajský přebor nevidí tak často. „Naposledy si pamatuji, jak jsem dal za Velim čtyři góly. Pět gólů jsem dal naposledy asi ve Spartě ve starších žácích," zavzpomínal suchdolský forvard.

Lákavé je jistě první místo v tabulce střelců. „Ano, tuto statistiku sleduji a chtěl bych ji i vyhrát. Chtěl bych být nejlepší střelec nejen středočeského krajského přeboru, ale všech krajských soutěží v republice. Je to můj cíl, zároveň je mým cílem i postoupit se Suchdolem do divize," prozradil své ambice Kacafírek.

Suchdol je v tabulce hodně vysoko už nyní, dá se mluvit o tom, že chcete podzimní část vyhrát? „O tom se mluvit dá, protože my ji vyhrát chceme. Nicméně jsou tam i jiné týmy, které jsou na tom dobře. My se ale musíme koukat jenom na sebe a chtít vyhrávat."

Týmu možná uškodilo, že hned v prvním kole jel na silné Ovčáry. „To je fakt, který nám uškodil podle mého hodně. Nebyli jsme tak dobře sehraní. Kdybychom s nimi hráli v těchto dnech, tak je to úplně o něčem jiném, ale na „kdyby" se nehraje, to je fotbal. Možná, že je to vlastně dobře, že už je máme za sebou. Teď už bychom podobného soupeře potkat neměli, i když nechci znehodnocovat ostatní týmy v soutěži, protože třeba Ostrá je velmi kvalitní soupeř. Uvidíme, půjdeme zápas, od zápasu, a snad se nám bude i nadále dařit," věří Kacafírek.

A jaké střelecké ambice má před dalším kolem? „Kdyby se dařilo tak, jako v zápase s Dobříší, tak bych se určitě nezlobil," uzavřel s úsměvem na tváři.