„Jsem rád, že jsem střelcem kola, ale to je proto, že náš tým hraje velmi dobře," upozornil skromný Azem Brahimi a pokračoval: „Každý bojuje za druhého až do konce. Každý spoluhráč z týmu může skórovat, ale já musím o to více, protože kvůli tomu jsem do Zruče přišel."

V Janovicích vyhrála Zruč 4:1. „Hráli jsme proti hodně mladým klukům. Utkání nebylo tak snadné, soupeř hrál velmi dobře, ale později odešel fyzicky. Měli jsme mnohem více síly, přidali jsme po přestávce další tři branky a získali důležité tři body," usmíval se zručský kanonýr.

V utkání dal Brahimi dvě branky a takto je popsal: „Při první brance jsem dostal skvělou přihrávku od našeho kapitána a střílel jsem mezi nohy brankáře. Druhá branka padla také po pěkném pasu, tentokrát od spoluhráče s desítkou, obešel jsem brankáře a střílel do prázdné brány."

Zruč je momentálně první. Jak vidí Brahimi šance na udržení pozice až do konce sezony? „Ano, jsme první a odvádíme dobrou práci. Bojujeme jako tým a zaslouženě jsme na prvním místě. Když takto budeme hrát až do konce sezony, věřím, že je možné zůstat na prvním místě," odpověděl.