„V první řade si myslím, že zápas sedl celému našemu kádru. Odehráli jsme výborné utkání, a to na celkem těžkém terénu. Po prvních dvou gólech navíc soupeř působil hodně odevzdaně. My jsme se kousli, a pokusili jsme se vstřelit co nejvíce branek, a to se nám dařilo," řekl střelec kola Milan Čálek a popsal své čtyři trefy: „První branku jsem vstřelil po souhře s Davidem Šindelářem, kdy se nám povedla pěkná akce, přihráli jsme si spolu, a já byl ten, kdo zakončoval. Při druhé trefě mi vyšlo několik kliček a závěrečné zaseknutí, poté jsem vystřelil a brankář už se pouze podíval, kam letí míč. Třetí gól jsem vstřelil střelou z levé strany křížem přes bránu do šibenice. Poslední má trefa padla po, dalo by se říci, nacvičené akci, kdy se David Šindelář uvolní mezi několika hráči, natáhne na sebe následně i brankáře a přihraje podél brány na mě. Já pak doklepávám do prázdné brány."

Milan Čálek.Čálek obhajuje korunu krále střelců okresního přeboru. „Mým cílem je každý rok nasázet co nejvíce branek a být nejlepším střelcem, ale záleží na tom, jak se nám bude dařit, a také na mém zdraví. Byl bych určitě rád, kdybych titul nejlepšího střelce obhájil," prozradil Milan Čálek. A jaký mají ve Zbraslavicích v probíhající sezoně cíl? „Ambice jsou stejné jako v minulé sezoně. Co se týče postupu, tak si myslím, že nikdo z hráčů, ani z vedení na něj nepomýšlí. Tým máme kvalitní, a tak bychom chtěli skončit do třetího místa," ujasnil hráč Zbraslavic.

Zbraslavice čeká o víkendu odveta za pohárový duel. „Čekají nás Uhlířské Janovice. Poté, co nás vyřadily z poháru, tak na ně máme spadeno. Máme jim co vracet, jelikož jsme tam prohráli po pokutových kopech. Hráli jsme prvních třicet minut v deseti, protože jsme se nesešli. Dostali jsme góly, a pak už se to těžce stahovalo. Měli jsme zabrat více a dříve. Vrátit se to už nedá, a tak se budeme o víkendu snažit zvítězit a oplatit jim porážku," uzavřel Čálek.