Obě branky vstřelil Dalibor Cimr už v prvním poločase: „V prvním poločase jsme byli daleko lepší. Paběnice se k ničemu nedostaly. Ve druhém poločase však soupeř začal tlačit. Měli jsme dát třetí gól daleko dřív. Hosté nás chvílemi přehrávali. Báli jsme se, aby nesnížili na jedna-dva a nechytli slinu."

A jak by střelec své trefy popsal? „Při prvním gólu propadl míč ve velkém vápně ke mně, napoprvé jsem ho promáchl, čímž jsem položil brankáře na zem a pak už jsem dorážel jen do prázdné branky," líčil Cimr, „Při druhé trefě mě nádherně vysunul Martin Volenec do samostatného úniku. Jeden bek se tam zapomněl, takže jsem nebyl v ofsajdu, a střílel jsem placírkou k tyči."

Na jaře se Cimrovi začalo střelecky dařit mnohem více než na podzim. „V této sezoně je to vůbec poprvé, co jsem opustil Záboří. Ze začátku jsem nebyl se spoluhráči sehraný. Z počátku mi to nešlo. Pak jsem se chytil a začal jsem si více věřit. Na podzim jsem spousty šancí zahazoval, teď se to začíná zlepšovat," usmíval se útočník prvního týmu tabulky.

V sobotu jede Viktoria do Vrdů. „Vrdy budou hodně těžkým soupeřem. Musíme tam vyhrát, protože pak máme Zruč, což také nebude lehké. V sobotu očekávám nehorázný boj," řekl Cimr a okomentoval situaci v tabulce: „První místo se nám líbí, ale jdeme zápas od zápasu. Snad se nahoře udržíme až do konce sezony."