Šedesátiletý trenér Vlastimil Chlád trénoval poslední dva roky Zásmuky v I. A třídě. „Jde o zkušeného trenéra, který koučoval divizní Kolín i Čáslav. I. A třídu zná velmi dobře, což je pro nás velkou výhodou. Navíc v Suchdole již déle působí, protože stále hraje aktivně za béčko," představil nového trenéra manažer klubu Vladimír Střihavka.

Ten se rozhodl i pro postup do vyšší soutěže, protože Dobřichovice přihlásily místo krajského přeboru I. B třídu, a tak se uvolnilo místo i pro Suchdol. „Podle nových pravidel FAČR nás postup do I. A třídy vyjde na 20 tisíc. Znovu jsem si vzpomněl na odchozený předposlední zápas ve Zdislavicích (Suchdol remizoval 2:2 a šel na 2. místo). Pěkně mě to štve, mohli jsme postoupit zadarmo," zdůraznil Střihavka.

Suchdol by chtěl v příští sezoně hrát klidný střed tabulky. „Dalším cílem je zabudování mladých hráčů z vyšších dorosteneckých soutěží do týmu. Chceme kádr omladit. Vzhledem k tomu jsme oslovili asi sedm hráčů jak z dorostu, tak ze seniorských soutěží," neprozradil více o změnách v týmu Vladimír Střihavka.