Suchdol měli velmi dobrý začátek utkání, což si pochvaloval i jeho trenér Vlastimil Chlád. „Začali jsme velice dobře," řekl na úvod hodnocení. Už ve 13. minutě se prosadil hostující Šusta střelou z dvaceti metrů po Kacafírkově nahrávce. Ve 20. minutě Suchdol zvýšil na 2:0, když se po centru Dudly prosadil hlavou na zadní tyči Kacafírek.

„Měli jsme ještě jednu šanci, ale nastřelili jsme tyč. Soupeř byl velice dobrý, hrálo se vyrovnané utkání, ale z kraje zápasu jsme měli více ze hry my. Na konci druhého poločasu měly územní převahu Rejšice," uznal Chlád.

Do druhé půle šli Suchdolští s cílem udržet výsledek. „Ve druhém poločase jsme se snažili vítězství pohlídat, takže jsme zbytečně neútočili," řekl Vlastimil Chlád a pokračoval: „Domácí snížili patnáct minut před koncem, ale nakonec se nám vedení podařilo udržet. Nějaké šance jsme ještě měli, ale neproměnili jsme je."

Suchdol je tak v tabulce první. Využil totiž zaváhání Ovčár, které prohrály 0:1 v Nymburce. Právě s ním mají Suchdolští stejně bodů, avšak horší vzájemný zápas. „Vítězství si moc ceníme, protože Rejšice hrály velmi dobře," dodal Chlád.

Rejšice – Suchdol 1:2 (0:2)Branky Suchdola: 13. Šusta, 20. Kacafírek.

Suchdol: Čižinský – Dudla, Biško, Svoboda, Kutil – Bereš, Šusta (65. Jirků), Michálek, Dastych (80. Linhart) – Janovský (85. Chadraba), Kacafírek. Trenér Vlastimil Chlád.