Po postupu do vyšší soutěže se v suchdolském týmu odehrálo mnoho změn. Nejenže trenéra Linharta nahradil Vlastimil Chlád, ale i hráčský kádr prochází změnami. „Náš tým posílili hned čtyři hráči, kteří nastupovali za Polepy. Jde konkrétně o Javorka, Kalivodu, Kmocha a Müllera. Další posilou je Jakub Svoboda, ten oblékal dres čáslavské rezervy," prozradil jména posil trenér Suchdola Vlastimil Chlád.

Suchdol nečeká v novém ročníku nic lehkého. „I. B třída byla samozřejmě náročnou soutěží, ale v nadcházejícím ročníku nás budou potkávat ještě kvalitnější soupeři. Navíc do soutěže spolu s námi postoupila další dobrá mužstva jako Poříčí nebo Ostrá," konstatoval Chlád.

Trenér ale nechce hrát se svým týmem v I. A třídě druhé housle: „Naším cílem je hrát co nejlepší fotbal a budeme se chtít prát o nejvyšší místa v tabulce."
První zápas přípravy čeká na suchdolské fotbalisty již v úterý. „V úterý 16. července sehrajeme první přátelské utkání v Býchorech. Další mužstva, se kterými se v přípravě utkáme, jsou Přelouč, Čáslav B a Vyšehrad," uzavřel Chlád.

Adam Procházka