„Věděli jsme, že má soupeř velmi kvalitní rychlý přechod do útoku, což se nám v zápase také potvrdilo. Musím říct, že jsme neodehráli vůbec špatný první poločas. Měli jsme v něm tři šance, domácí měli dvě. My toho ale dokázali lépe využít a vedli jsme v poločase 2:0, když nejprve skóroval po centru Kořínka hlavou Špičák a následně našel na zadní tyči přízemním centrem Skokan Kořínka, který přidal druhý gól," popsal gólové momenty svého týmu trenér Čáslavi Radim Truksa. 

Po hodině hry začali na hřišti úřadovat domácí v čele s Tomášem Čížkem. „Bohužel ve druhém poločase přišel náš velký zkrat. Domácí poslali na hřiště exligového Tomáše Čížka a dle mého názoru má takto vypadat hráč, který má takové zkušenosti a má na něm stát mužstvo. Tři góly dal a na dva nahrál a po jeho příchodu nás domácí předčili ve fotbalovosti," uznal kvality zkušeného Čížka čáslavský kouč a dodal: „V rozmezí mezi šedesátou a šedesátou devátou minutou jsme dostali čtyři góly a v zápase nás to tak poznamenalo, že už jsme nebyli schopní závěr duelu domácím znepříjemnit. Prostřídali jsme a na konci dostali ještě dva další góly. Výsledek je to strašidelný, ale musím uznat, že za druhý poločas zasloužený."

Jiskra Mšeno-Jablonec - Čáslav 6:2 (60. vlastní (Jícha), 65., 69. a 79. Čížek, 68. Rozkovec, 88. Just - 32. Špičák, 35. Kořínek). Čáslav: Kubát - Kořínek (83. Richard), Vebr, Kunášek, Jícha, Petrů, Špičák (73. Růžička), Strnad (73. Dastych), Vocel (60. Stránský), Hannich (83. Fuxa), Skokan. Trenéři Radim Truska, Jiří Antoš.