„S body jsem spokojený, ale výkon nebyl žádný šlágr," usmíval se sázavský trenér Pavel Chuchla. Sázava prohrávala 0:1, ale dokázala výsledek otočit. Jenže těsně před přestávkou inkasovala gól na 2:2. „Po hrozné chybě," zdůraznil trenér a pokračoval: „Výsledek jsme v potu tváře otočili a začali jsme od dvacáté minuty něco hrát. Vypadalo to, že máme hru pod kontrolu, ale vyrovnávací branka do šatny byla nepříjemná."

Do druhé půle udělal Chuchla tři změny: „O přestávce jsem vystřídal tři hráče. Ne proto, že by hráli špatně, ale chtěl jsem hru oživit a vyzkoušet nové tváře v mistrovských zápasech, kdy je na hráče tlak a kouká na ně hodně diváků." A tento tah se nakonec vyplatil. Sázava dala tři góly a vyhrála 5:2. „Druhou půli jsme začali s nátlakovým fotbalem. Oživila se útočná hra a zápas jsme rozhodli. Mohli jsme přidat minimálně tři branky navíc," řekl Chuchla.

Domácí trenér vyzdvihl i kvalitu soupeře. „Musím pochválit Kunice. Co jsem je sledoval v přípravě, tak mi tak dobré nepřipadaly. V první půli podaly dobrý výkon, ale ve druhém poločase jsme už byli lepší my," dodal.

Sázava – Kunice B 5:2 (2:2)Branky Sázavy: Foltýn, Šmídek, Švec 2, Král.
Sázava: Burcev – Konečný (46. Mařinec), Chuchla, Říčař, Král – Jelínek (46. Srba), Šmídek, Wolf (80. Dušek), Martin Chrpa (65. Marek Chrpa) – Pohorský (46. Švec), Foltýn. Hrající trenér Pavel Chuchla.