Sedlec – Křesetice 1:3 (1:3)

Zápas byl rozhodnut už v první půli, kterou Křesetičtí vyhráli 3:1.

„Myslím si, že jsme byli první poločas aktivnější a lépe jsme kombinovali. První gól padl po střele zpoza vápna a teči domácího obránce, což hodně ovlivnilo zápas. Kluci si začali věřit a přidali další góly. Ve druhém poločase už jsme hráli více takticky a výhru jsme udrželi,“ říkal po zápase trenér hostí Pavel Franc.

Sedlecký trenér Tomáš Kraus se k zápasu moc vyjádřit nechtěl a vysvětlil proč: „Nerad se k tomu vyjadřuji z jednoho prostého důvodu. Jsem trenér, který šel jen kolem, a protože se toho nikdo v Sedlci neujal, tak jsem to začal trénovat, jelikož jsem tam dal kluka. Jinak tento tým vůbec netrénuje, špatně se schází a takhle se to prostě nedělá.“

Podle Krause se úroveň mládeže zhoršila: „Samotný zápas se asi hodnotit nedá. Je to taková plácaná. Úroveň okresní kopané mládeže šla hodně dolů, to se fotbalu moc nepodobá.“

Navíc domácí mají minimum hráčů. „První dva zápasy jsme hráli jen v deseti, a když někdo onemocní, tak se může stát, že k zápasu ani neodjedeme, prostě není hráčská základna. Je to katastrofa,“ postěžoval si trenér Sedlce Tomáš Kraus.

V Křeseticích si s nedostatkem hráčů poradili. „Máme problémy s hráči, ale vyřešil jsem to výpomocí s Malešovem. Na hostování mám ještě kluka z Petrovic a Červených Janovic. S vlastními hráči bych si nevystačil,“ popsal křesetickou situaci trenér Pavel Franc.

Branky: Dytrych – Jarůněk, Vořechovský, Malina. Křesetice: Domas – Franc, Pokorný, Grauer, Francová – Havránek, Malina, Jarůněk, Horáček – Vořechovský, Šibrava. Trenér Pavel Franc.