„I když to ze začátku nevypadalo, tak se nám pak během první půle povedly docela pěkné akce. Nastartoval nás gól Fejfara, který natáhl z třiceti metrů a trefil přesně šibenici. Na dva-nula zvýšil po nezištné přihrávce Hájka Weinlich a hned na to zvyšoval Semínko na tři-nula," popsal první půli Bohuslav Šváb.

Ve druhé půli nahrálo hostům do karet počasí. „Po přestávce bylo skoro hotovo, protože ve druhé půli přišla velká bouřka a na promáčeném terénu se už moc hrát nedalo," sdělil Šváb a pokračoval: „Řekl bych, že jsme druhý poločas ukopali. Domácí nás malinko zatlačili, ale z taktického jsme utkání zvládli."

Bílé Podolí tak znovu zachránilo I. B třídu. „Získali jsme záchranářské tři body a za ty nervy, které jsme na jaře měli, jsme se odměnili hezkým koncem soutěže," oddychl si hostující trenér.

Býchory – Bílé Podolí 0:3 (0:3)Branky: 36. Jos. Fejfar, 40. Weinlich, 43. Semínko. Rozhodčí: Jahoda - Tichý, Dvořák. ŽK: Chlumský, M. Kedršt, Jirkovský, Mojžíš - Hájek, Jos. Fejfar. Diváci: 60.

Býchory: Jansa - Vyhnánek, Chlumský, M. Kedršt, Váňa, P. Kedršt, Jirkovský, Kratina (61. Koubek), Radla, Funda, Mojžíš. Trenér Marek Chvalovský.

Bílé Podolí: Beran - Kupka, Šálený, Semínko, Svoboda - Hájek (85. Doubek), Jos. Fejfar, M. Šváb, T. Švadlenka - Weinlich (70. Chmelař), L. Štoček (88. Jakub Fejfar). Trenér Bohuslav Šváb.