Petr Papoušek (Slovan Liberec/11. místo): Odehrál v Edenu proti Bohemians 1905 (3:1) 79 minut, pak byl vystřídán Nezmarem. Za působení na hřišti stihl připravit šanci Gebre Sellasiemu, ale ten v 57. minutě na Sňozíka nevyzrál. Ze hřiště odcházel stavu 1:2 z pohledu Papouškova Slovanu. Bilance v letošní sezoně: 9 startů, 375 minut, 2 góly, 2 ŽK, 0 ČK.

Jakub Vojta (Slovan Liberec/11. místo): Do utkání s Bohemians 1905 nezasáhl. Zůstal na lavičce. Bilance v letošní sezoně: 6 startů, 121 minut, 0 gólů, 0 ŽK, 0 ČK.

Tomáš Frejlach (Baník Ostrava/12. místo): Odehrál v Českých Budějovicích (2:1) celý zápas. Blízko gólu byl ve 12. minutě, kdy mu na velké vápno přihrál Zeher a Kutnohorák pálil jen těsně vedle. Ve 47. minutě ještě Frejlach obdržel druhou žlutou kartu v sezoně. Bilance v letošní sezoně: 11 startů, 927 minut, 3 góly, 2 ŽK, 0 ČK.

Petr Janda (Slavia Praha/14. místo): Nastoupil v Ústí nad Labem (1:1) netradičně na postu pravého obránce a ve 33. minutě byl vystřídán Petrem Trappem. Bilance v letošní sezoně: 11 startů, 420 minut, 0 gólů, 1 ŽK, 0 ČK.

Jan Trousil (Zbrojovka Brno: 16. místo): I on poznal, jak bolí náraz od plzeňské lokomotivy. Jeho Brno totiž na půdě lídra prohrálo 1:4. Trousil domácím trochu pomohl, když ve 26. minutě za stavu 1:0 po jeho chybě musel faulovat Hudec a nařízenou penaltu proměnil Rezek. Stoper Zbrojovky si navíc z utkání odnesl žlutou kartu, kterou obdržel v 70. minutě. Bilance v letošní sezoně: 10 startů, 900 minut, 0 gólů, 2 ŽK, 0 ČK.