„Utkání se mi hodnotí dobře, ale tak je to vždy, když se vyhraje tak velkým rozdílem. Proměnili jsme řadu šancí, ale několik jsme jich ještě neproměnili. Hosté byli v úvodu asi deset minut na míči a byli lepší, ale poté jsme převzali otěže zápasu do svých rukou my a byli ve zbytku zápasu lepší my," řekl k utkání trenér tupadelského Staru Stanislav Krajíček.

Obrazem: Punkové legendy rozpálily křesetickou sokolovnu

Střelecky řádili Chvátal s Krumlem. „První gól vstřelil Chvátal, když se dostal mezi obránce a střelou k tyči skóroval. Podobně se prosadil i při druhém gólu, jen s tím rozdílem, že poslal míč do branky mezi nohami brankáře. Třetí branku přidal Kruml, když si chytře vyměnil pozici s Chvátalem a skóroval. Poté korigovali hosté krásným gólem na jedna-tři, když Kollmann vymetl šibenici. Vzápětí Kruml trefil břevno a Chvátal byl ve správný čas na správném místě a završil svůj hattrick. Ve druhém poločase pak Chvátal přidal ještě jeden gól a Kruml se prosadil hned dvakrát, když postupoval sám na brankáře, kterého přehodil a byl z toho gól. Tudíž i Kruml se dočkal hattricku," popsal gólové momenty zápasu tupadelský kouč.

Tupadly - Pátek 7:2 (4:1)
Branky: 27., 28., 39. a 68. Chvátal, 32., 52. a 73. Kruml - 32. a 59. Kollmann. Rozhodčí: Tylchert - Tvaroh, Miroslav Vlk. ŽK: Kollmann. Diváků: 80.
Tupadly: Potměšil (85. Remeš) - Václav Pipek, Roman Krajíček, Dušan Pipek, Hudec - Kavánek (75. Vančura), Fuksa, Vondra (16. Růžička), Kruml - Chvátal, Císař (67. Hašek). Trenér Stanislav Krajíček.
Pátek: Kmoch - Kollmann, Bulíř, Mjartan, Kalina (63. Bartheldy), Sporiš (80. Mrázek), Bureš, Zumr, Paclík, Málek, Novák (46. Svoboda). Trenér Ondřej Král.

Přečtěte si: Dámy na uklízení si najímá stále více lidí