Tupadly – Lysá 3:1 (1:1)

Trenér Tupadel Stanislav Krajíček se radoval: „Jsem rád, že jsme vyhráli a potvrdili náš výkon z Milovic. Vedli jsme od šesté minuty, ale pak jsme si celou dobu koledovali o gól, protože soupeř byl lepší. Vyrovnal chvíli před poločasem.“

„Ve druhé půli si ale Lysá nechala vyloučit dva hráče, čímž nás posadili na koně a my zápas dotáhli do vítězné konce,“ dořekl k utkání Krajíček.

Pavel Král dokonce zahodil pokutový kop. „Jednu branku jsme ale dali z penalty,“ konstatoval tupadelský trenér a vrátil se k penaltě Pavla Krále: „Trefil brankáře ve středu brány.“

Tupadly hrály v exilu. Zavděk musely vzít hřiště v Potěhách, to jejich je ještě pod vodou. „Nebyl to tupadelský trávník, ale musím Potěhy pochválit. Hřiště připravily bezvadně. Je to sice menší a užší, ale přizpůsobili jsme se,“ vyjádřil se Krajíček.

Branky: 6. Král, 65. Chvátal, 82. pok. kop Průcha – 37. Degar. Rozhodčí: Soběslav – Zdeněk, Kinčl. Tupadly: P. Kavánek – Průcha, Píška, Štainer, Šveřepa – Kruml (75. Krajíček), J. Holík (65. Semrád), Drbohlav, Chvátal – Král (85. Darů), Jos. Kavánek. Stanislav Krajíček.