„Hráli jsme na přírodním hřišti v Potěhách, které bylo kvalitně připravené. Byli jsme rádi, že můžeme hrát tam, protože je to lepší, než někde na umělce," uvedl na úvod trenér tupadelského Staru Stanislav Krajíček a k zápasu řekl: „V prvním poločase byl soupeř lepší, běhavější a zaslouženě se dostal do vedení. Ve druhém poločase jsme začali být lepší na míči a hrát lépe. Sice jsme dostali gól na nula-dva, ale následně se nám podařilo vyrovnat. Měli jsme pak ještě dvě, tři šance, kdy jsme šli sami na branku, ale nevyužili jsme je. Nakonec v devadesáté minutě se po přímém kopu dostal míč k hráči Paběnic, který dal gól, jaký se mu už asi nikdy dát nepodaří."

„První poločas byl víceméně v naší režii. Celkově tomu tak bylo do chvíle, než jsme prostřídali. I proto jsme na začátku druhého poločasu zaslouženě vedli dva-nula. Tupadly poté převzaly iniciativu a jelikož my trochu polevili, podařilo se jim vyrovnat. Nicméně těsně před koncem rozhodl o našem vítězství krásným gólem Michal Kunášek, který se trefil z hranice vápna nůžkami přes hlavu," zhodnotil utkání paběnický Jan Veselý a dodal: „Sám Michal Kunášek po zápase říkal, že to jako malý viděl u spoluhráče Miroslava Sedláčka a že si vždy přál, takový gól dát. Jeho přání se mu tedy splnilo."

Tupadly - Paběnice 2:3 (0:1)
Branky: Chvátal, Jiří Kavánek - Blažek 2, Kunášek.
Tupadly: Potměšil - V. Pipek, D. Pipek, Hošek, Hudec - Chvátal, O. Císař, Jiří Kavánek, Bartík - Koudelka, Hašek. Střídal Palinčák. Trenér Stanislav Krajíček.
Paběnice: Černovský - M. Růžička, Svoboda, Sedláček, Petrásek - M. Votava, Sochr, Veselý, Blahník - Blažek, Kunášek.