„Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři, který na nás hned na začátku zápasu nastoupil a my čtyřikrát inkasovali. Nakonec z toho byl poločasový výsledek pět-jedna pro domácí. Po přestávce jsme se s jejich hrou trochu vyrovnali, podařilo se nám vstřelit nějaké branky a na to, jakou jsme měli sestavu, jsem nakonec se zápasem spokojený," řekl k zápasu trenér tupadelského Staru Stanislav Krajíček a dodal: „Bohužel jsem si nepředstavoval, že se na poslední zápas před začátkem jarní části sezony nesejdeme. To mě trochu mrzí a myslím si, že by si někteří lidé měli sáhnout trochu do svědomí."

Příprava Tupadel neprobíhala dle představ trenéra. „Příprava jako taková se mi hodnotí velmi špatně. Před jejím zahájením jsme si sedli a řekli si, že víme, že jsme na tom v tabulce špatně a musíme začít více trénovat a pokusit se s tím něco udělat. Bohužel na tréninky chodili neustále ti samí hráči a mladí se jich skoro neúčastnili," uvedl Stanislav Krajíček a navázal: „Zkušení hráči tady nebudou pořád a bohužel mladí o tréninky nejeví zájem. Ti si pouze chodí zahrát fotbal, což bez tréninku nejde. Jejich přístup mě hodně mrzí, a i proto s přípravou spokojený nejsem."

Načešice - Tupadly 7:4 (5:1)
Branky Tupadel: Fuksa, Koudelka, R. Krajíček, Šabala. Tupadly: Remeš ml. - Remeš st., Hudec, Císař, Palinčák, Semrád, Fuksa, Chvátal, Jiří Kavánek, Koudelka, D. Krajíček. Střídali: R. Krajíček, Šabala. Trenér Stanislav Krajíček.