Benešov B - U. Janovice 3:1 (1:1)

První divácky zajímavé momenty se odehrály až ve 27. min., kdy byl blízko gólovému zápisu hostující Černík. Po centru Benáka odvracel míč před Voráčkem a nechtěně orazítkoval břevno vlastní brány. Ve 30. min. po standardní situaci rozehranou Bohatcem již hlavičkoval do správné sítě - 0:1. Ve 35. min. bylo vyrovnáno: Nepřesný odkop Hromádky zachytil O. Páv a zacílil pod víko - 1:1.

Po přestávce uhlíři začali kupit chyby, které je nakonec připravily o jakýkoliv bodový zisk.

„První poločas z naší strany byl solidní, ale vlastními chybami jsme se srazili do kolen, druhá půle byla špatná," zhodnotil zápas trenér uhlířů Antonín Kapek. Pod dva góly se podepsal Hromádka, jindy opora mezi tyčemi. „Proti Poděbradům zápas vychytal, dnes bohužel zklamal, bohužel mu to nevyšlo," nepochválil Hromádkův výkon Antonín Kapek. Ten v kádru přivítal posilu, Michala Černíka. „Michal je velmi dobrý hráč, má hlavičky, což nám chybělo. Bezvadně si naběhl a dal gól," byl hostující trenér s jeho výkonem spokojen.

Chystá ještě nějaké další hráčské překvapení? „To je věc výboru, ale asi ne," dodal Antonín Kapek.

Branky: 35. O. Páv, 55., 66. Voráček - 30. Černík. Rozhodčí: Brožek. ŽK: Podhorský, Komárek (oba Ben.). Benešov B: Burcev - Hronek (66. Němeček), Fuksa, Večera, J. Páv - Konečný (66. Bohata), Štěpán, O. Páv, Podhorský - Voráček, Benák (66. Komárek). Trenér Miloslav Brožek. U. Janovice: Hromádka - Uher, Černík, Bohatec, Blecha - M. Svoboda (75. Hrbek), Strnad, Wolf (86. Zadražil), Vl. Svoboda - Janoušek, Hrstka (68. Srba). Trenér Antonín Kapek