„Prohráli jsme jedna-dva, což znamená další ztrátu, a to je špatné,“ hlesl trenér Uhlířských Janovic Antonín Novotný a zhodnotil utkání: „Úvodních dvacet minut bylo, na velmi náročném, měkkém terénu, vyrovnaných a hrálo se od vápna k vápnu. Poté jsme ale dostali branku a Velim byla do konce poločasu lepší, navíc skórovala ještě podruhé. My jsme se vyloženě jen bránili. Po přestávce přišlo z naší strany mírné zlepšení, dokonce jsme snížili na jedna-dva, což nás trochu nabudilo. Nicméně ve zbytku zápasu jsme se do šancí nedostali a hráli de facto jen po vápno. Je to s námi hodně špatné.“

Utkání nedohrál Denis Kulhánek, který obdržel červenou kartu, když viděl dvě žluté během dvou minut. „Vystřídali jsme a hned v prvním souboji dostal žlutou kartu. Hosté následně rozehráli trestný kop, který náš brankář chytil, rozehráli jsme a Denis Kulhánek si ukopl míč, musel do druhého souboje, uviděl druhou žlutou a po šesti minutách ve hře musel hřiště opustit,“ objasnil Antonín Novotný vyloučení svého svěřence.

Uhlířské Janovice – Velim 1:2

Branky: 56. Čapek – 20. Kasal, 32. Zajíc. ČK: 82. D. Kulhánek (UJ). U. Janovice: Verner – Vinický (79. Jelínek), Zadražil, Randlíszek, Čapek, Vedral, Kopecký, Beneš, Svoboda, Tancer, N. Marek (76. D. Kulhánek). Trenér Antonín Novotný.