„První poločas byl vyrovnaný a šancí moc k vidění nebylo. My měli jednu, kterou neproměnil Vyhnánek, ale poté se hra odehrávala v prostředku hřiště. Pět minut před přestávkou jsme ale po standardní situaci inkasovali. Domácí kopali roh, ve vápně se to mlelo a ani popravdě neví, jak se míč dostal do branky. Ve zbytku poločasu byl Divišov lepší a vytvořil si náznaky šancí, ale stav se nezměnil," shrnul dění v první půli trenér Uhlířských Janovic Antonín Novotný.

„Druhý poločas jsme začali výborně a musím hráče pochválit za to, že jsme po přestávce byli lepším mužstvem. Zaslouženě jsme vyrovnali, ale bohužel jsme v sedmdesáté páté minut obdrželi gól, když přišel míč za obranu a domácí hráč se v zakončení nemýlil. Zbytek zápasu už se víceméně dohrával. Bylo to hodně nervózní, hádalo se to a hra byla hodně rozkouskovaná. Vyrovnat se nám už nepodařilo, ale jak jsem řekl, musím kluky pochválit, protože hráli skvěle a myslím si, že jsme si bod zasloužili," konstatoval Antonín Novotný a dodal: „Nutné je ale také říct, že po našem vyrovnání měl Divišov ještě dvě velké šance, kdy nás podržel brankář Kmoch. Jinak jsme ale ze hry měli více my."

Divišov - Uhlířské Janovice 2:1 (40. Hanuš, 78. Pekárek – 69. Marek).
U. Janovice: Kmoch – D. Kulhánek (61. T. Kulhánek), Zadražil, Randlíszek, Čapek – Svoboda, Kopecký, Beneš, Jelínek (19. Vedral) – Vyhnánek, Marek. Trenér Antonín Novotný.