„Zápas se nám nepovedl. Začali jsme velmi špatně. Prvních dvacet minut jsme se na hřišti hledali. Balony nám unikaly, nedařila se nám kombinace. Navíc jsme hned v šesté minutě inkasovali," zahájil hodnocení utkání trenér Uhlířských Janovic František Machurka a navázal: „Soupeř měl dva velmi rychlé útočníky, kteří nám dělali během celého utkání velké starosti."

Vyrovnávací gól Srby domácí povzbudil. „Po gólu Srby, který se trefil hlavou, jsme se dostali kapku do hry, ale i tak hosté hrozili z mnoha brejkových situací. Nám se podařilo si také nějaké šance vytvořit. Tu největší měl asi Denis Kulhánek, který stál sám před bránou, ale netrefil. V konečném součtu jsem rád, že se nám podařilo alespoň vyrovnat na dva dva a získat alespoň bod," uzavřel Machurka.

Uhlířské Janovice – Kondrac 2:2 (1:1)Branky Uhlířských Janovic: 14. Srba, 79. Kopecký. Uhlířské Janovice: Hromádka - Černík, Zadražil, T. Kulhánek, Hrbek - Wolf, D. Randlíszek, Uher, N. Marek (69. Kopecký) - Srba, Jelínek (46. D. Kulhánek). Trenér František Machurka.

Adam Procházka