„Utkání bylo poměrně klidné," začal hodnocení zápasu domácí trenér František Machurka a pokračoval: „Hrálo se ve volnějším tempu. Obě mužstva hodně kombinovala. První poločas byl vyrovnaný. Nám se podařilo dát dvě branky jako přes kopírák." V 11. minutě uvolnil Kopecký výborně Kalaše, který šel sám na branku a proměnil. Minutu po přestávce se odehrála stejná situace, akorát skórujícího Jelínka vysunul Dotlačil.

„Poté jsme zvolnili a vůbec jsme neběhali. Soupeř měl herní převahu a dokonce nastřelil spojnici břevna s tyčí. Ke konci jsme se trochu oklepali a měli jsme dvě velké šance, které jsme neproměnili. Soupeři pár hráčů chybělo, takže nebyl tak silný. Na druhou stranu, my jsme pozorně bránili," řekl Machurka.

Uhlíře nyní čeká soustředění v Litohoři. „Ve středu odjíždíme na soustředění a vracíme se v neděli. Čeká nás jeden tréninkový zápas s domácími," prozradil trenér mužstva.

Uhlířské Janovice – Červené Pečky 2:0 (1:0)Branky: 11. Kalaš, 46. Jelínek.
Uhlířské Janovice: Hromádka – Boubín, Dotlačil, T. Kulhánek, Hrbek – D. Kulhánek, Kopecký, Randlíszek, Lopour – Veliký, Kalaš. Střídali: Kmoch, Černík, Zadražil, Cypra, Novotný, Jelínek, Förster. Trenér František Machurka.