„Hlavní naší bolestí je to, že nejsme schopní dát gól. Měli jsme minimálně šest tutovek, ale v zakončení se nám prostě nedaří," posteskl si trenér Uhlířských Janovic František Machurka a navázal: „Hlavní problém je asi v tom, že nejvíce šancí má Marek Kalaš, který přišel před sezónou z dorostu. Měl v Teplýšovicích snad čtyři šance, ale není schopen je proměnit. Potřebuje ještě nasbírat zkušenosti a klid v zakončení."

Zlom v zápase přišel v závěru prvního poločasu. „Nejen, že se nám nepodařilo vstřelit gól, ale navíc jsme první branku inkasovali pár sekund před koncem poločasu. I to byl fakt, který nás zmrazil. Na dva nula domácí zvýšili v šedesáté třetí minutě a poslední ránu nám nachystali do minuty sedmdesáté šesté," shrnul Machurka a zakončil: „V posledních zápasech jsme dali branku jen z penalty, nebo po standardní situaci, když nedokážeme dát gól ze hry, těžko můžeme získat nějaké body."

Teplýšovice - U. Janovice 3:0 (1:0)U. Janovice: Hromádka - Černík, Zadražil, Hrbek (73. Boubín), Dotlačil - Churavý (35. D. Randlíszek), T. Kulhánek, Kopecký, D. Kulhánek - Kalaš (66. N. Marek), Jelínek. Trenér František Machurka.

Adam Procházka