„Věděli jsme, že je v Miřeticích malé hřiště, ale obzvlášť šířka nás překvapila. Hřiště bylo hodně úzké. Moc se nám nedařilo kombinovat. První kombinace se nám povedla v deváté minutě, kdy se po centru Černíka prosadil Jelínek. Pak jsme hráli jednoduše, což bylo na úzkém hřiště dobře. Po dlouhých přihrávkách a soubojích na půlce jsme se dostávali do dobrých příležitostí. Do přestávky jsme ještě dvakrát skórovali," říkal k prvnímu poločasu trenér Uhlířských Janovic František Machurka.

Ve druhém poločase domácí trochu zrychlili hru. „Začali více kombinovat a chvílemi měli více ze hry, ale do šancí se nedostávali. V poslední čtvrtině zápasu jsme začali hrát opět dobře a dostávali jsme se do dobrých příležitostí. Nakonec jsme přidali ještě dvě branky," zhodnotil Machurka.

Miřetice – Uhlířské Janovice 0:5 (0:3)Branky U. Janovic: 9. Jelínek, 20. N. Marek, 30. Černík, 59. Wolf, 83. P. Kulhánek. Uhl. Janovice: Hromádka – Černík (79. Dotlačil), Zadražil, T. Kulhánek, Hrbek – Wolf, D. Randlíszek (57. Veliký), Uher, N. Marek (71. Novotný) – Srba (79. P. Kulhánek), Jelínek (64. D. Kulhánek). Trenér František Machurka.