První poločas byl ze strany hostí dobrý. „V osmé minutě jsme dali branku po kombinaci Uhera s Markem a akci zakončil Jelínek. Dostal se sám před brankáře a udělal mu pěknou kličku. Kunice jsme dále k ničemu nepustili. Hromádka akorát pochytal pár zbloudilých míčů," hodnotil zápas trenér Uhlířských Janovic František Machurka.

„Bohužel, po patnácti minutách druhé půle jsme začali špatně zpracovávat míče a přihrávat. Domácí jsme tak dostali do hry," říkal kouč hostí a navázal: „V další dvacetiminutovce nás Kunice přehrávaly a dostaly se do dvou šancí. Jednou netrefili domácí hráči bránu a podruhé dobře zasáhl Hromádka."

Kunice nakonec vyrovnaly v 72. minutě na 1:1. „Po vyrovnání jsme se trochu oklepali a nakonec jsme mohli rozhodnout, protože v posledních dvou minutách šel sám na bránu Kalaš a Kopecký ze tří metrů hlavičkoval do obránce a z dorážky se také netrefil," litoval Machurka.

Kunice B – Uhlířské Janovice 1:1 (0:1)Branka U. Janovic: 8. Jelínek.
Uhlířské Janovice: Hromádka – Černík, Zadražil, Hrbek, T. Kulhánek – Veliký (46. Kalaš), Uher (49. Dotlačil, 73. Kopecký), Randlíszek, D. Kulhánek – N. Marek, Jelínek (84. P. Kulhánek). Trenér František Machurka.