Bílé Podolí – Libodřice 5:4 (3:3)

Jako první v přestřelce šli do vedení domácí fotbalisté. „Utkání pro nás začalo velice dobře,“ pochvaloval si trenér Bílého Podolí Radek Toman a pokračoval: „Už v páté minutě jsme šli do vedení, jenže pak jsme měli hluché období, kdy jsme dělali chyby jako na běžícím páse. Hosté výsledek otočili na jedna tři. Poté byl zápas vyrovnaný, ale ve hře byla spousta nepřesností. Měli jsme ale štěstí v tom, že jsme v poslední tříminutovce prvního poločasu srovnali.“

Poločas skončil 3:3, ale tím gólové hody neskončily.

„Do druhého poločasu jsme nastoupili lépe a Antošovým gólem jsme šli do vedení,“ říkal Toman a upozornil: „Hosté ale vzápětí srovnali.“ V 58. minutě však utkání rozhodl po krásném pasu L. Štočka Skala, který nedal brankáři šanci.

Všechny tři branky ve druhé půli padli během osmi minut. „Druhý poločas byl také plný nepřesností, hrál se divný fotbal, ale zaplaťpánbůh za tři body,“ oddychl si kouč Radek Toman.

Branky Bílého Podolí: 5., 45. Skala, 43. Semínko, 51. Antoš, 58. Skala. Rozhodčí: Karlík, bez ČK. Bílé Podolí: Beran – L. Toman, L. Štoček, Semínko, D. Mužátko – Skala, Šálený, Zelený, Jan Spáčil (80. Šilha) – Antoš, Jelínek (88. Chmelař). Trenér Radek Toman.