Pro každý tým není nic lepšího než dát v úvodu utkání gól, což se domácím Buchtovou podařilo a krátce na to Burešová přidala druhý. Domácí hráčky přehrávaly své soupeřky a valily na ostravskou branku jeden útok za druhým, ale jen zbrklost a nepřesnost nezatěžovaly konto děvčat ze severní Moravy. „Varovali jsme děvčata na podcenění soupeře, což se v těchto utkáním stává, naštěstí jsme utkání rozehráli tak, jak jsme si představovali. Hned jsme dali branku a za chvíli přidali další. Kdybychom v desáté minutě vedli tak pět šest nula, nikdy by se nedivil neboť šance a to doslova vyložené, jsme měli, bohužel děvčata volila vždy tu horší z variant,“ řekl na úvod jeden z čáslavských trenérů Ivo Ducheček.

Čáslavandy jasně dominovaly, diktovaly průběh a vývoj utkání, a tak se Jelínková v brance mnohdy z povzdálí sledovala dění na druhé straně. Ukázkové fotbalové momenty a góly domácích hráček ocenili diváci zaslouženým potleskem. Celkový brankostroj si rozdělily domácí hráčky přesně na poločasy, kdy střelecky se blýskla Buchtová osmi brankami. „K utkání toho není moc co dodat. Děvčata hrála s chutí, vyzkoušela si řadu nacvičených věcí, jen škoda zahozených šancí, ale tak už to ve fotbale chodí. Blahopřejeme jim k předvedenému výkonu,“ dodal Ducheček.

FK Čáslav – FK Baník Ostrava 16:0 (8:0)
Branky: 3., 15., 39., 44., 47., 54., 59., 76. Buchtová, 48., 49. a 77. Ašenbrennerová, 8., 56. Burešová, 13., 32. Kovaříková, 41. Chocholoušová. Čáslav: Jelínková – Culková (68. Truhlářová), Chocholoušová, Karafiátová, Bížová – Ašenbrennerová, Beštová (80. Tomová-Prchalová), Brothánková, Kovaříková – Burešová (75. Čápová), Buchtová. Trenéři Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.

FK Čáslav