„Do Náchodu jsme jeli s tím, že chceme hrát hodně útočně a potrápit domácí v obraně, protože dostávají hodně branek. Z tohoto pohledu se nám nepovedl první poločas. Výkony jednotlivců celého týmu byly hrozné," zlobil se kutnohorský trenér Radim Truksa.

Domácí se dostali hned ve druhé minutě do vedení, když se prosadili po rohovém kopu. „Další nebezpečnou standardku jsme se štěstím přežili," říkal trenér fotbalistů z Lorce. Těsně před půlí se domácí znovu prosadili z rohového kopu a vedli 2:0.

„Ve druhém poločase jsme začali hrát na tři obránce a hodně útočně. Jenže nástup nám nevyšel. Po třiceti vteřinách hry si dal Aleš Urban vlastní gól," litoval Truksa. Jenže Sparta zabrala. Vácha záhy snížil na rozdíl dvou branek a Antoš v 65. minutě korigoval dokonce na 2:3. „Kdybychom v tu chvíli dali třetí gól, tak bychom jistě zápas otočili. Místo toho jsme dostali z brejku gól na dva čtyři. Naši třetí branku dal opět Antoš, ale to byl od nás vše. Více jsme se neprosadili. Když dostaneme venku čtyři branky, tak těžko můžeme chtít bodovat," ví Radim Truksa.

Náchod – Kutná Hora 4:3 (2:0)Branky a nahrávky K. Hory: 47. Vácha (Antoš), 65. Antoš (Vácha), 76. Antoš (Urban). ŽK KH: Černohlávek. Kutná Hora: Šimon – Skokan, Tomíšek, Franc, Urban – Vácha, Černohlávek (54. Hačka), Vančura (46. Kroutil), Wolf (46. Vocel) – Antoš, Schwarz. Trenér Radim Truksa.