„Máme v Červených Janovicích hodně hráčů, kteří by se nevešli do kádra A-týmu," vysvětlil svůj krok předseda červenojanovické kopané Radek Vavřina a pokračoval: „Jde asi o šest mladých hráčů ve věku dvaceti let a zbytek se jedná o zkušenou starší generaci." Více se dočtete ZDE.

Béčko vzniklo nově i v Kácově, bude hrát stejnou skupinu jako Červené Janovice B. „Přišlo nám šest dorostenců z Vlašimi, takže hráčů budeme mít dostatek. Nebyl důvod béčko nepřihlásit," sdělil předseda kácovské kopané Tomáš Kaftan.

Naprosto novým klubem je SKM Posázaví. Jde však o mládežnický celek. Tento tým je přihlášen v okresním přeboru dorostu a starších žáků. „Jedná se o nový sportovní klub, který své domácí zápasy bude hrát na hřišti v Ratajích nad Sázavou," představil nový subjekt předseda OFS Dušan Roubíček. Zakladatelem klubu je Jaroslav Sadílek. „Sdružili jsme dohromady tři mládežnické celky z okolí – Rataje nad Sázavou, Soběšín a Kácov," vysvětlil.

Na závěr aktivu pak předseda OFS přítomným oddílům oznámil, že výkonný výbor pracuje na aktualizaci rozpisu mistrovských soutěží. „Poučili jsme se z loňska a chceme vylepšit nařízení o odkládání zápasů. Přemýšlíme také nad variantou pěti střídání. Kluby budeme o změnách včas informovat," dodal Roubíček.

Rozlosování seniorských soutěží
Rozlosování Poháru OFS mužů