Zbuzany doma podali perfektní výkon a zvítězili nad Kácovem 5:0. Tabulku I. B třídy tak nyní vedou již o šest bodů. „Jednoznačná záležitost. Soupeř byl jasně lepší a držel balon. My jsme ještě pětatřicet minut drželi se Zbuzany krok. Pustili jsme domácí do jedné šance, kterou však Koubek neproměnil. Pak jsme udělali během šesti minut dvě chyby. Jednou se kopala penaltu a druhý gól jsme inkasovali z brejku po našem rohovém kopu. Poločas byl dva-nula a poté už si to domácí pohlídali," hodnotil zápas trenér Kácova Miroslav Jelínek.

Po přestávce přidali domácí další tři góly. „Na začátku druhé půle trefil Kincl trestný kop, domácí vedli tři-nula a bylo po zápase," řekl Jelínek a dodal: „Jeli jsme bohužel bez čtyř zkušených hráčů. Jeden je vyloučený a další tři jsou zranění. Trochu se nám sestava rozpadla, navíc se nám zranil další hráč. Každopádně z toho nedělám tragédii. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál."

Zbuzany – Kácov 5:0 (2:0)Kácov: Michal – Houdek, Kabát, Habal (36. Zajíc) – Petrů – Žovinec (61. Bělohlávek), Průcha, Moudrý, Filip ml. – Červeňák, Pana. Trenér Miroslav Jelínek.