„Zápas probíhal šíleně. I když jsem kluky po dvou vítězstvích nabádal, aby na hřiště nevlezli s tím, že je to vyhrané a uděláme zase body, tak hned v jedenácté minutě jsme dostali gól z trestného kopu a za dvě minuty jsme inkasovali podruhé po dvou rohových kopech a následném závaru. Byli jsme rázem opaření. Myslel jsem, že poločas dohrajeme na nula-dva a pak něco uděláme, ale ve čtyřicáté minutě domácí přidali třetí gól, když se po trestném kopu prosadil milovický hráč na zadní tyči," popsal první půli trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb.

O přestávce byla v podolské kabině bouřka. „V kabině jsem zvýšil hlas a řekl bych, že to dopadlo na úrodnou půdu. Čtyřikrát jsme šli sami na bránu a to jsme neproměnili. Pak dal Švadlenka ze dvou samostatných úniků dva góly. Zápas jsme mohli klidně zremizovat. Domácí ve druhé půli fyzicky odešli. Hrálo se atypické utkání, kdy hráči často chodili sami na brankáře. Někde je něco špatně," uzavřel Šváb.

Milovice – Bílé Podolí 5:2 (3:0)Branky: 11. a 54. M. Baran, 13., 40. a 87. Tangl – 76. a 84. T. Švadlenka. Rozhodčí: Palek - Ducký, Fejfar. ŽK: Tangl, Zoubek - Svoboda, Netáhlo, M. Šváb. Diváci: 90.

Milovice: Fišer - Tangl, Plecitý, Dlouhý, Novák (72. Šlambor), Zoubek, Krátký, M. Baran, Švancar, J. Baran, Solar (77. Šťastný). Trenér Pavel Pavlíček.

Bílé Podolí: Beran – Kupka, Šálený, Šváb, Svoboda – Netáhlo, Fejfar, Semínko, Vítek – Švadlenka, Jelínek (61. Doubek). Trenér Bohuslav Šváb.