„Sehráli jsme dva zápasy. Podlehli jsme Hněvkovicím a porazili jsme Týnec nad Labem. Co se týče tréninkové účasti, tak bych řekl, že to bylo o něco lepší než na jaře. Tudíž jakási docházka na tréninky byla," konstatoval vedoucí mužstva Zbraslavic Zdeněk Volenec.

Ve Zbraslavicích skončili pouze hráči, kteří působili v mužstvu na hostování. „Když shrnu odchody, tak u nás skončili hráči jako Komárek, Pánek, Šupka a Černohlávek, který je v Suchdole. Naopak na hostování u nás stále zůstávají Čálek, Radil a Křenek," shrnul změny v kádru Volenec a prozradil, jaký cíl budou chtít Zbraslavičtí naplnit: „Těžko říct, jaké ambice si budeme dávat, protože se začíná čím dál více stavět na domácích hráčích, ale doufám, že budeme hrát v klidném středu tabulky."

A kdo je podle vedoucího zbraslavického mužstva Zdeňka Volence hlavním favoritem okresního přeboru? „Osobně si myslím, že na špici bude hrát rezerva Kácova. Přeci jen tam fotbal dělají dobře, jsou úspěšní a bude to takový můj tajný favorit," přiznal Zdeněk Volenec.

Adam Procházka