Dorost

Česká liga U17 B, 22. kolo:

Olympia H. Králové – Čáslav 4:3 (10. a 43. Jadrný, 48. a 54. Neradílek – 42. Švanda, 58. Sladkovský, 60. Havrda).

Česká liga U16 B, 22. kolo:

Olympia H. Králové – Čáslav 7:6p (23., 24. a 69. pk Krotil, 27. Bekera, 31. Blažek, 61. Voňka – 39., 42., 43. a 80. Sladkovský, 54. a 59. Machka).

Krajský přebor – starší, 20. kolo:

Čáslav – Uhlířské Janovice 3:1 (60. Komma, 62. Fuxa, 90. Stránský – 15. J. Kopp).

Krajský přebor – mladší, 20. kolo:

Čáslav – Uhlířské Janovice 8:2 (1., 42. a 51. Sladkovský, 10. Procházka, 17. Kurka, 62. Oliva, 70. Machka, 72. Beran – 3. Plzák, 5. pk Šotka)

Kutná Hora – Říčany 2:2 (20. Kolůvek, 32. Antoš – 8. Dolejší, 26. Panajotis).

I. A třída C, 24. kolo:

Pečky – Vrdy 1:2 (8. Mužík – 15. Plašil, 36. Nesládek)

Okresní přebor, 17. kolo:

Vrdy – Cerhenice 5:1 (6. Vavřina, 19. Růžička, 24. Lengál, 38. a 56. Franc – 69. Mastný).

Žáci

Česká liga U15 B sestup, 5. kolo:

Čáslav – Varnsdorf 5:0 (31. Honc, 34., 44. pk a 61. pk Vyhnánek, 69. Mikulenka).

Česká liga U14 B sestup, 5. kolo:

Čáslav – Varnsdorf 6:2 (4. a 57. Mužátko, 14. Machů, 33. pk a 34. Šveřepa, 40. Miláček – 28. Růžička, 61. Škop).

Česká liga U13 C, 20. kolo:

Hradec Králové – Čáslav 11:1 (za hosty 88. Míšek).

Česká liga U12 C, 20. kolo:

Hradec Králové – Čáslav 7:1 (za hosty 63. Hybler).

I. A třída B, 24. kolo:

Kutná Hora – Jestřabí Lhota 0:1 (21. Bláža)

Čáslav – Křinec 4:2 (10. a 58. Koudelka, 49. Mikulenka, 64. Novák – 16. Najmon, 21. Vašek)

Sázava – Vrdy 2:1 (67. a 70. Tolar – 23. Truksa).

I. A třída B, 21. kolo:

Kosmonosy – Sázava 5:1 (4. Dvořák, 19. Valenta, 32. Vrána, 58. Hradec, 63. Skalický – 68. Skála).

Okresní přebor – starší, 16. kolo:

Uhlířské Janovice – Chotusice 1:1 (15. Slavík – 55. Stárek)

Malín – Záboří n. L. 6:2 (7., 10., 18. a 32. Koten, 14. Kolman, 23. Malimánek – 28. Pospíšil, 50. Klatka)

Nové Dvory – Čáslav D 4:0 (1. a 24. Nytra, 42. Vobořil, 50. Vařečka).

Okresní přebor – mladší A, 17. kolo:

Čáslav E – Církvice 9:2 (6. Chmelař, 11. a 28. Lacman, 19. Moc, 25. Kubín, 39. a 49. Zoul, 54. Hlavinka, 57. M. Hájek – 41. Jaroš, 50. Grulich).

Okresní přebor – mladší A, 18. kolo:

Církvice – Močovice 1:0 (45. Vocl)

Vrdy – Čáslav E 1:8 (33. Kapounek – 6. a 37 Hlavinka, 8. a 56. Kubín, 19. a 27. M. Hájek, 38. Zoul, 59. Lacman).

Okresní přebor – mladší B, 17. kolo:

Kutná Hora B – Kutná Hora A 1:1 (46. Pavlík – 22. N. Balvín).

Okresní přebor – mladší B, 18. kolo:

Uhlířské Janovice – Zruč n. S. 1:5 (57. Jirovský – 3. Dubják, 7., 17. a 40. Herud, 21. Dolejš)

Sázava – Kutná Hora B 2:1 (34. Pištínek, 43. Rais – 50. Bulíček)

Ledeč n. S. – Suchdol 2:2 (3. a 7. Stehno – 10. Davídková, 26. Plaček)

Kutná Hora A – Zbraslavice 3:1 (18. a 25. Schovanec, 28. Havránek – 15. vlastní).