DOROST

Česká liga U17 B, 20. kolo:

Most – Čáslav 4:2 (9. Tykal, 56. a 73. Hejtmánek, 75. Kryl – 17. Černý, 72. Machka).

Česká liga U16 B, 20. kolo:

Most – Čáslav 6:1 (16. Loukota, 36. a 46. Činoveský, 47. Horváth, 62. Vybíral, 71. Ismail – 78. Sladkovský).

Krajský přebor – starší dorost, 16. kolo:

Nymburk – Čáslav 4:3 (2. a 41. Holas, 18. a 64. Pokorný – 35. Havrda, 65. a 84. vlastní).

Krajský přebor – starší dorost, 18. kolo:

Čáslav – Kosmonosy 4:0 (11. Pavlík, 43. Havrda, 89. a 90. Sladkovský)

Vlašim – Uhlířské Janovice 0:6 (2. Klinger, 40. T. Kopp, 61. a 84. Randa, 69. a 70. Novotný).

Krajský přebor – mladší dorost, 16. kolo:

Nymburk – Čáslav B 2:1 (5. Veselý, 40. Landyš – 4. Oliva).

Krajský přebor – mladší dorost, 18. kolo:

Čáslav B – Kosmonosy 7:3 (6., 31., 38. a 41. Sladkovský, 15. Hladík, 34. a 49. Černý – 24. a 43. Salač, 45. vlastní)

Vlašim – Uhlířské Janovice 7:0 (14., 46. a 48. Arnolt, 30. a 76. Zeman, 44. Pajk, 72. Vondrák)

Kutná Hora – Neratovice 0:7 (10. Bucha, 15., 34., 42. a 72. Šmejkal, 52. Makovský, 69. Janatka).

I. A třída, 22. kolo:

Úvaly – Vrdy 2:4 (17. a 82. Pik – 14. Vidlák, 53. Petr, 70. Nesládek, 90. Chudomel).

OP, 15. kolo:

Radim – Vrdy 2:3 (5. Balasz, 33. Jambor – 50. Jehlár, 75. pk Franc, 84. Pavlas)

Chotusice – Krakovany 4:3p (8. a 44. Matula, 87. Tuzar – 6. a 61. Klokočník, 40. Svoboda)

Suchdol – Cerhenice 4:2 (16. a 69. Laštovka, 37. vlastní, 71. Dolejš – 15. Friedecký, 59. Kuric).

ŽÁCI

Česká liga U15 B sestup, 3. kolo:

Čáslav – Náchod 4:1 (10. Honc, 44. Schovanec, 54. a 67. Fišr – 61.Gois).

Česká liga U14 B sestup, 3. kolo:

Čáslav – Náchod 1:7 (7. Machů – 2. a 53. Žahourek, 9. Světlík, 16. Balcar, 35. Hrubý, 50. Horkel, 68. Dostál).

Česká liga U13 C, 18. kolo:

Náchod – Čáslav 0:10 (M. Hájek, Záruba 3, Míšek 2, Lacman, Zoul 2, Kubín).

Česká liga U12 C, 18. kolo:

Náchod – Čáslav 1:5 (Macek – Hybler, Vančura, Kloc, Varga, Houfek).

I. A třída, 22. kolo:

Kolín B – Vrdy 0:5 (8. Šranko, 13., 52. a 64. Čárný, 66. vlastní)

Kutná Hora – SKP Mladá Boleslav 3:0 (30. a 50. Fidra, 55. Dostál)

Čáslav – Kosmonosy 2:4 (2. Fišr, 56. Kvaček – 10. a 50. Štandera, 27. Valenta, 29. Bím)

Sázava – Lysá n. L. 14:1 (3., 28. a 56. Urban, 5., 21. a 47. Svoboda, 8., 43. a 67. Filípek, 16., 49., 54. a 58. Kouřimský, 66. Tichý – 35. Horvát).

OP – starší žáci, 14. kolo:

Chotusice – Malín 4:0 (29., 34. a 45. Stárek, 40. Novák)

Čáslav D – Záboří n. L. 7:4 (20. Kadeřábková, 37., 58. a 60. Fojtíková, 41. a 57. Grulichová, 50. Havlík – 23. a 52. Jarý, 26. a 30. Pospíšil).

OP – mladší žáci, sk. A, 15. kolo:

Čáslav E – Čáslav F 12:3 (4., 23. a 54. Hlavinka, 7., 50. a 53. Lacman, 21. a 46. Zoul, 27. M. Hájek, 34. Tvrdý, 43. L. Kubín, 57. Houfek – 26. Růžička, 29. D. Kubín, 49. Málek).

OP – mladší žáci, sk. A, 16. kolo:

Malešov – Čáslav E 1:20 (32. Zlatohlávek – 3., 24., 34. a 59. M. Hájek, 4. a 5. Moc, 5., 14., 23., 27. a 29. Tvrdý, 12. Meszároš, 20., 48., 50., 53. a 58. Lacman, 43. a 59. Krupička, 54. Zoul)

Čáslav F – Močovice 4:0 (8., 54. a 56. Čertek, 44. Spáčil)

Církvice – Vrdy 4:1 (30. M. Vocl, 33. P. Vocl, 48. a 50. Holub – 40. pk Kapounek).

OP – mladší žáci, sk. B, 15. kolo:

Kutná Hora B – Suchdol 0:3 (18. Koldinský, 45. Šibrava, 59. Plaček).

OP – mladší žáci, sk. B, 16. kolo:

Uhlířské Janovice – Kutná Hora B 3:2 (10. Prokeš, 15. Novotný, 33. Čálek – 23. a 40. Henrich)

Ledeč n. S. – Zruč n. S. 4:1 (9. Holoubek, 25. a 58. M. Stehno, 52. J. Stehno – 5. Vaňkát)

Kutná Hora A – Sázava 11:0 (3. a 56. Havránek, 7., 13. a 41. Balvín, 27. Blumentál, 31. a 58. Fidra, 33. a 35. Chalupa, 36. Rybář)

Suchdol – Zbraslavice 10:2 (2., 6. a 59. Králík, 10. a 34. Koldinský, 13. a 31. Karásek, 28. a 45. Šibrava, 59. Plaček – 7. Benešovský, 28. Byrwa).