Domácí nastoupili s podobnou taktikou jako minulý týden. Tentokrát však inkasovali již v prvním poločase. Ve 33. minutě se totiž individuálně prosadil Kopecký. Pronikl do vápna a nedal Kavánkovi šanci.

Druhý poločas sice domácí začali aktivněji, jenže již v 54. min. inkasovali podruhé a o výsledku bylo téměř rozhodnuto. Zápas ještě mohl zdramatizovat Vojtíšek, ten ovšem nedal v 65. min. pokutový kop po faulu na Špičáka. A protože vzápětí trefil Votava po standardní situaci jen gólmana, nebylo o vítězi pochyb. Chrudim navíc v 86. min. přidala třetí branku po hezké kombinaci – 3:0.

"Utkání jsme tentokrát nezvládli. Soupeř byl ale kvalitní – spolu s Mladou Boleslaví si hrají vlastní soutěž. Možná kdybychom proměnili penaltu, mohlo to být větší drama. Ve čtvrtek nás čeká předehrávka s Náchodem a potřetí prohrát doma určitě nechceme," řekl k zápasu čáslavský trenér Václav Vondra.

St. dorost Čáslav - Chrudim 0:3 (0:1)

Čáslav: Kavánek – Langr (65. Altmann), Votava, Hejný, Kročák – Parachin, Frejlach, Zadina, Císař (65. Zelený) – Vojtíšek (75. Mlynka), Špičák.

Zdroj: Václav Vondra