Vrdy rozhodly ve Zbraslavicích z penalty a jsou podzimním mistrem okresu

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Okresní fotbalový přebor mužů na Kutnohorsku je ve své polovině. V sobotu se odehrálo kompletní třinácté kolo. Ohlédnutí za posledním podzimním kolem zahájíme v Církvici, kde domácí celek podlehl Sedlci 0:2 po dvou trefách ve druhé půli.

21.11.2017

Třinácté kolo fotbalového okresního přeboru: SK 1933 ČUS Nové Dvory - TJ Sokol Červené Janovice 5:1 (2:0).Foto: Pavla Hájková

„Měli jsme problémy se sestavou, ale paradoxně jsme podali výkon, který byl za poslední čtyři zápasy nejlepší. Šance byly na obou stranách, ale proměňovali je jen hosté,“ povzdechl si církvický trenér Vladimír Kicner. Hostující kouč Jiří Vopatřil domácí celek pochválil: „Bojovali až do konce zápasu. Nám se dlouho nedařilo úspěšně zakončit slibné akce.“

Závěr první poloviny sezony si doslova užila Kutná Hora B, která doma deklasovala Chotusice 8:1! „Utkání jsme nezačali vůbec dobře a hned jsme prohrávali. Do poločasu jsme však výsledek otočili. Druhý poločas už byl jen otázkou skóre, které se zastavilo na pěkných osm-jedna,“ těšilo autora dvou tref Vnislava Vodičku.

Hostující kouč František Onderka si stěžoval na poslepovanou sestavu: „Hráli jsme hodně nekompletní, což proti takovému soupeři nejde. Sice jsme šli do vedení, ale poté, co domácí skóre otočili, bylo rozhodnuto.“

Překvapení se zrodilo v Malíně, kde domácí prohráli s Paběnicemi 1:3 a na rozlučku nemířili v dobré náladě. Naopak hosté potvrdili, že se jim podzim náramně povedl. „Získali jsme skvělé tři body z venku, které jsme následně parádně zapili na rozlučce,“ usmíval se paběnický záložník Jan Veselý. Jeho tým skončil na čtvrtém místě.

Novodvorští hráli doma netradičně v sobotu a s posledním týmem tabulky vyhráli 5:1. Za Červené Janovice se znovu trefil i Robert Menšík, který k zápasu dodal: „Doufal jsem, že dokážeme domácí trochu potrápit vzhledem k tomu, že nebyli úplně kompletní. My jsme toho ale asi nechtěli využít, když zhodnotím, v jaké sestavě jsme se sešli my. Na jaře to bude sranda.“

Domácí měli z utkání obavy, přeci jen jim chybělo několik hráčů včetně brankáře Štěpničky. „Na hřišti jsme dominovali, mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem. Janovice byly nejslabším týmem, který u nás na podzim hrál. Hráčům za výkon děkuji,“ vzkázal hrající trenér Nových Dvorů Michal Rejthárek.

Závěr sezony se nevyvedl Sázavě B, která doma dostala pět branek od Malešova. „Jsem spokojený. Podali jsme dobrý výkon a dávali jsme góly. Ve dvou situacích nás podržel brankář a pak už byl bez práce,“ řekl hostující kouč Jiří Škramovský. Podle domácího Romana Schneidera je výsledek krutý: „Bohužel jsme hráli a soupeř dával z brejků góly. Pro diváka se hrál dobrý fotbal.“

Stejným výsledkem uspěli i fotbalisté Suchdola, kteří doma porazili Uhlířské Janovice B. „Během prvního poločasu jsem si vypracovali asi tak sedm až osm tutovek, ale proměnili jsme jen čtyři. Druhá půle byla z naší strany už horší, ale nakonec jsme dokázali branku přidat a nulu udržet,“ usmíval se suchdolský Martin Pacák a dodal: „Rozhodně zasloužená výhra.“

Poslední zápas se hrál ve Zbraslavicích, kde si Vrdy po výhře 2:1 zajistily podzimní titul. „Začali jsme dobře, rychle jsme se dostali do vedení a do poločasu jsme měli dát další góly. Bohužel jsme šance neproměnili, ve druhém poločase nás soupeř zaskočil a potrestal ojedinělou šancí. Naštěstí jsme dokázali dát druhý gól v poslední minutě z penalty. Jsem rád, že jsme zakončili podzim na prvním místě,“ radoval se vrdský trenér David Plašil.

Okresní přebor – 13. kolo

Církvice – Sedlec 0:2 (63. Pav. Mrštík, 67. Volenec),

Kutná Hora B – Chotusice 8:1 (23. a 68. Vodička, 38. F. Černohlávek, 44. Hulman, 58. Michálek, 76. Němec, 82. Berka, 84. Lebeda – 9. Smejkal),

Malín – Paběnice 1:3 (61. pk T. Vojtíšek – 1. pk Veselý, 29. Žák, 77. vlastní),

Nové Dvory – Červené Janovice 5:1 (12. Pátek, 38. Zelený, 55. V. Melša, 63. M. Rejthárek, 76. Faltys – 72. R. Menšík),

Sázava B – Malešov 0:5 (15. a 34. Poklop, 29. Vlček, 56. Čížek, 73. Janoušek),

Suchdol – Uhlířské Janovice B 5:0 (13., 30. a 40. Böhm, 43. Langr, 79. Herout),

Zbraslavice – Vrdy 1:2 (70. Čálek – 15. Petr, 88. pk Tomíšek).

21.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 20 544 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích). Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20544 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: strojírenská výroba vysokého odborného stupně, obsluha 3 či 5 osého frézovacího centra. , POŽADUJEME:znalost práce s řídícím systémem, znalost čtení technických výkresů, znalost nástrojů a materiálů, znalost českého/slovenského jazyka - výhoda, nikoliv podmínka. , ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: , - 5 týdnů dovolené, - Dotované závodní stravování v budově společnosti, - Každoroční navyšování mezd, - Příspěvek na penzijní připojištění, - Příspěvek na dopravu, - Pololetní odměny na dovolenou a vánoční svátky, - Zajímavé příplatky za směny, - Podpora profesního růstu, - Příjemná pracovní atmosféra, - Firemní akce. Pracoviště: Wikov sázavan s.r.o., Okružní, č.p. 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1. Informace: Petra Vaňkátová, +420 720 958 275. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 21 000 Kč Úředníci ve skladech Expedient lihu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 22500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Co tato pozice obnáší? Přečerpávání vyrobeného líhu z provozního výrobního souboru do skladu lihu, vedení evidence přijatého a vydaného lihu, měsíční inventury skladových zásob a expedovaného množství lihu, provádění denaturací, zodpovědnost za sklad lihu a sekundárních produktů destilace na bázi lihu, vyhotovování průvodních expedičních dokladů a avizací dodávek, kalibrace přístrojů v rámci expedice lihu, manipulace a obsluha na železniční vlečce, komunikace se státní správou (celní správa) , spolupodílení se na tvorbě expedičního plánu.. Pracoviště: Ethanol energy a.s., Školská, č.p. 118, 285 71 Vrdy. Informace: Štěpánka Šindelářová, . Výroba - Výroba Nástrojař 16 000 Kč Nástrojaři a příbuzní pracovníci Zámečníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: svářečský průkaz. , V případě zájmu volejte na uvedené číslo., Místo výkonu práce: Horky 130. Pracoviště: Josef cháma p1, 286 01 Čáslav. Informace: Josef Cháma, +420 606 907 601. Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 30 000 Kč Mechanici a opraváři osobních automobilů Automechanici. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: řidičský průkaz, praxi v oboru., V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO-PÁ od 7:00 do 15:30hod., Místo výkonu práce: Kolínská 670, Uhlířské Janovice. Pracoviště: Servis h + j s.r.o. p, Kolínská, č.p. 670, 285 04 Uhlířské Janovice. Informace: Dana Molnárová, +420 327 542 265.

Statutární ředitel 1. FK Příbram Jan Starka

Jan Starka: S Matouškovým odchodem jsme si poradili

Stanislav Rosendorf ze Sán se stal v dresu české reprezentace do 21 let mistrem světa v malé kopané.

Rosendorf: Oslavy jsme si užili pořádně

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.