„Utkání jsme si prohráli už v prvním poločase. To, co jsme předvedli, je prostě bída a utrpení. Ani bych se nedivil, kdyby už fanoušci nepřišli. Doma hrajeme strašně, oproti tomu, jaké výkony a výsledky vozíme z venku," kroutil hlavou trenér Zruče Michal Váňa a navázal: „První půle byla odchozená a bez nápadu. Všude jsme byli poslední. Průhonice chtěly vyhrát. My jsme na hřišti nebyli."

O přestávce bylo dusno. „V kabině byla bouřka, která lehce pomohla. Ze začátku druhé půle nás bylo plné hřiště. Dostali jsme se do dvou stoprocentních šancí. Když je nedáme a nedokážeme vyrovnat na jedna-jedna, tak je to problém. Když doma nedáme gól, tak nemůžeme chtít body," zdůraznil Váňa a dodal: „Druhý gól jsme dostali po zpracování rukou, ale na to se nebudu vymlouvat. Třetí gól už nekomentuji, to se hrál otevřený fotbal."

Zruč n. S. – Průhonice 0:3 (0:1)Branky: 36. Zelenka, 58. Mezei, 80. Slavětínský. Rozhodčí: Divilek – Palek, Žaba. ŽK: Cudlín, Hájek, Petrů – Veverka, Brázda, Skopec. Diváci: 80.

Zruč n. S.: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, Nikos – Diego (85. Kovář), Viktora (71. Janda), Jouza, Havel (46. Zelenka) – Zeman (85. Brabec), Petrů. Trenér Michal Váňa.

Průhonice: Tichai – Kotýnek, Douda, Zelenka, Veverka (87. Zíma), Mezei, Žáčik, Brázda, Kroh (64. Slavětínský), Vošta, Skopec (71. Finlay). Trenér Rudolf Kahle.