DOROST

Česká liga U17 B, 24. kolo:

Motorlet Praha – Čáslav 3:2 (19. Krejčí, 19. Jůza, 61. Svoboda – 44. Havrda, 79. Uher).

Česká liga U16 B, 24. kolo:

Motorlet Praha – Čáslav 6:0 (5. Novotný, 21. Lehovec, 37. vlastní, 50. a 61 Simandl, 78. Šírl).

Krajský přebor – starší, 22. kolo:

Čáslav – Ostrá 2:0 (11. a 48. Komma),

Kosmonosy – Uhlířské Janovice 2:5 (57. Lexa, 58. Somr – 7., 12. a 64. J. Kopp, 12. a 85. T. Kopp).

Krajský přebor – mladší, 22. kolo:

Čáslav B – Ostrá 4:2 (15. Masopust, 16. Sladkovský, 27. Chvalovský, 78. Hladík – 2. a 33. Těšínský),

Kutná Hora – Poděbrady 1:2 (2. Adamec – 64. a 69. Langr),

Kosmonosy – Uhlířské Janovice 0:1 (6. Klinger).

I. A třída C, 26. kolo:

Kostomlaty n. L. – Vrdy 1:3 (77. Dvořák – 33. a 43. Nesládek, 40. Plašil).

Okresní přebor, 19. kolo:

Vrdy – Krakovany 4:1 (17. vlastní, 23. Lengál, 26. pk O. Plašil, 67. Pavlas – 71. Svoboda),

Chotusice – Tuchoraz 0:5 (12. Varga, 36. a 78. J. Novák, 43. T. Novák, 51. Houžvička),

Suchdol – Křečhoř 5:1 (4. Laštovka, 37. a 90. Vořechovský, 56. pk Dolejš, 87. Tůma – 24. Pánek).

ŽÁCI

Česká liga U15 B sestup, 7. kolo:

Čáslav – Chrudim 4:0 (34., 43. a 63. Chábera, 39. Honc).

Česká liga U14 B sestup, 7. kolo:

Čáslav – Chrudim 0:2 (3. Klesal, 49. Musílek).

Česká liga U13 C, 22. kolo:

Viktoria Žižkov – Čáslav 4:8 (23. Edrees, 34. a 71. Buratčuk, 41. Cicko – 18. Žiško, 24. a 89. Záruba, 45., 49., 53. a 74. Míšek, 77. Kraj).

Česká liga U12 C, 22. kolo:

Viktoria Žižkov – Čáslav 5:2 (5. Válek, 31. Olah, 43. a 69. Kop, 71. Melichar – 7. Hybler, 68. Moc).

I. A třída B, 26. kolo:

Mnichovohradišťský SK – Vrdy 6:1 (11. Rychta, 18. Havel, 57. a 59. Šosvald, 63. Pešta, 66. Košek – 24. Petr),

Kutná Hora – Český Brod 4:0 (4. Doubrava, 11. a 26. Pleva, 63. Turecký),

Čáslav – SKP Mladá Boleslav 7:2 (9. Koudelka, 11. Duras, 15., 28. a 45. Mikulenka, 27. Schovanec, 31. Čálek – 1. Goliney, 67. Moc).

Okresní přebor – starší, 18. kolo:

Uhlířské Janovice – Čáslav D 4:2 (10., 15. a 25. Šiml, 55. Novotný – 60. pk a 66. Grulichová),

Nové Dvory – Malín 5:3 (2., 4. a 65. Rejthárek, 15. Nytra, 29. Vařečka – 49. Kolman, 53. a 55. Koten).

Okresní přebor – mladší A, 20. kolo:

Čáslav E – Močovice 7:1 (15. Kubín, 24. a 54. Lacman, 29. Chmelař, 37. Zoul, 46. M. Hájek, 57. Hadrovský – 32. vlastní),

Církvice – Čáslav F 1:2 (59. Vocl – 9. a 58. Koryčánek),

Vrdy – Tupadly 4:2 (6. a 38. Sucharda, 18. pk Duong, 32. Kapounek – 40. Stieber, 58. Medřický).

Okresní přebor – mladší A, 18. kolo:

Malešov – Tupadly 0:2 (10. Medřický, 34. Čejka).

Okresní přebor – mladší B, 20. kolo:

Ledeč n. S. – Uhlířské Janovice 4:3 (5. Lanc, 17. Brzoň, 24. Stehno, 28. Machotka – 6. a 6. Novotný, 16. Pacourek),

Kutná Hora A – Suchdol 2:4 (23. Dostál, 30. Fidra – 19. a 32. Plaček, 39. Koldinský, 57. Králík),

Kutná Hora B – Zbraslavice 3:1 (9. Pavlík, 24. Bruner, 25. Bulíček – 37. Byrwa),

Sázava – Zruč n. S. 0:1 (59. Rozehnal).