DOROST

Krajský přebor – starší, baráž 2. kolo:

Rakovník – Uhlířské Janovice 3:1 (16. Krupička, 36. Titlbach, 60. Galia – 32. Klinger), Čáslav – Hořovicko 2:2 (5. Oliva, 24. Plíhal – 22. Mach, 46. Mandík)

I. A třída C, 16. kolo:

Městec Králové – Vrdy 0:9 (21., 37., 48., 58. a 85. Nesládek, 42. a 80. V. Plašil, 78. Vidlák, 89. Štěpánek).

Okresní přebor, 22. kolo:

Ovčáry – Vrdy 0:8 (16. a 37. Quy, 17. a 43. Vocl, 24. pk Vančura, 55. O. Plašil, 59. Bíža, 75. Andrle),

Chotusice – Radim 10:2 (5., 21., 51. a 78. Matula, 7. a 55. Žilka, 33. Tuzar, 70. Vančura, 84. Kuna, 89. Stošek – 42. a 65. Rak),

Tuchoraz – Suchdol 2:1 (41. Novák, 81. Varga – 84. Tůma).

ŽÁCI

Česká liga U15 B sestup, 10. kolo:

Varnsdorf – Čáslav 1:3 (24. Svoboda – 21. a 69. Chábera, 57. Vyhnánek).

Česká liga U14 B sestup, 10. kolo:

Varnsdorf – Čáslav 0:3 (30. a 68. Mužátko, 45. Gonda).

Česká liga U13 C, 12. kolo:

Čáslav – Trutnov 13:1 (20., 28. a 58. Záruba, 22., 38., 80. a 87. Míšek, 24. a 64. Kraj, 30. Howard, 44. a 49. Moc, 76. Růžek – 36. Hradecký).

Česká liga U12 C, 12. kolo:

Čáslav – Trutnov 8:5 (10., 55. a 86. Hybler, 12., 54., 84. a 90. Šablystyy, 26. Paták – 21., 46., 63. a 75. Machačka, 41. Vošanovič).

I. A třída B, 29. kolo:

Dobrovice – Čáslav 6:0 (15., 44. a 67. Kopecký, 21. Zvěřina, 34. Štenc, 69. Durna),

Kutná Hora – Zeleneč 8:1 (6. a 8. Štěpánek, 14. Turecký, 25. a 63. Nešpor, 34. Fidra, 45. Pleva, 51. Kutílek – 59. Ešner),

Vrdy – Křinec 6:0 (25., 30., 45., 56. a 70. Petr, 55. Truksa),

Český Brod – Sázava 4:6 (23. Šermauer, 26., 43. a 68. Kuchař – 3., 4., 42. a 70. Tolar, 31. Piasecki, 37. Svoboda).

Okresní přebor – mladší, o umístění 2. kolo:

Sázava – Močovice 7:1p (9. Švanda, 15. a 40. Pištínek, 16. Fantys, 23. Míšek, 30. Rais, 35. Procházka – nehlášeno),

Malešov – Kutná Hora B 5:4 (6., 7. a 40. Jeřábek, 17. Peterka, 55. Zlatohlávek – 12., 19. a 39. Bulíček, 25. Klér),

Ledeč n. S. – Čáslav F 11:2p (7., 12. a 52. J. Stehno, 9., 21. a 38. Holoubek, 19. Lanc, 33. Brzoň, 47. Machotka, 48. Píška – 4. a 32. Čertek),

Tupadly – Kutná Hora A 2:2 (10. a 40. Medřický – 49. Kulhánek, 55. Dostál),

Uhlířské Janovice – Vrdy 8:1 (10., 28., 46. a 52. Čálek, 17., 34., 41. a 58. Slavík – 55. Truksová),

Zruč n. S. – Církvice 7:1 (22. Váňa, 24. pk a 25. Nácovský, 39. a 42. Tůma, 48. Vaňkát, 55. Lebeda – 50. Grulich),

Čáslav E – Suchdol 5:4 (4. a 29. Lacman, 5. Howard, 21. a 59. Růžek – 10., 35., 48. a 55. Plaček).