DOROST

Česká liga U19 B, 7. kolo:

Dukla Praha – Čáslav 5:0.

Česká liga U17 B, 7. kolo:

Dukla Praha – Čáslav 7:0.

Krajský přebor – starší, 5. kolo:

Tatran Rakovník – Uhlířské Janovice 3:1 (26. Randa).

Krajský přebor – mladší, 5. kolo:

Tatran Rakovník – Uhlířské Janovice 7:0.

Řidička dostala smyk, utrpěla lehká zranění.
Řidička dostala smyk, utrpěla lehká zranění

I. A třída C, 7. kolo:

Loučeň – Kutná Hora 0:7 (22. a 47. Kracík, 26., 51. a 74. Antoš, 80. Kolůvek, 81. Štěpánek),

Vrdy – Kostomlaty n. L. 2:1 (38. Smetana, 53. Čárný),

Suchdol – Velim 0:6.

Okresní přebor, 5. kolo:

Radim/Plaňany – Chotusice 8:1 (2. Matula),

Štítarský SK – Vrdy 3:1 (66. Babák).

ŽÁCI

Česká divize U15 C, 7. kolo:

Čáslav – Vlašim 4:1 (13. Machů, 39. a 70. Kmoníček, 60. Mužátko).

Česká divize U14 C, 7. kolo:

Čáslav – Vlašim 5:4p (28. M. Hájek, 49. Kraj, 59. Howard, 70. Kubín).

Česká liga U13 D, 7. kolo:

Pardubice – Čáslav 6:2 (16. a 35. Varga).

Česká liga U12 D, 7. kolo:

Pardubice – Čáslav 5:7 (11. a 32. Hybler, 18. a 44. Rais, 33. a 38. Spáčil, 42. Paták).

Krajský přebor – starší B, 5. kolo:

Pečky – Kutná Hora 7:0.

Krajský přebor – mladší B, 5. kolo:

Pečky – Kutná Hora 1:1 (57. Ostrihoň).

I. A třída B, 5. kolo:

Sázava – Mnichovohradišťský SK 13:0 (1., 6., 8., 49. a 50. Svoboda, 41. a 43. Bareš, 51., 53., 55. a 64. Tichý, 65. Jech, 70. Filípek).

V Čáslavi hořela lokomotiva.
FOTO: V Čáslavi hořela lokomotiva

Okresní přebor – starší, 5. kolo:

Tupadly – Ledeč n. S. 0:9,

Hněvkovice – Záboří n. L. 7:4 (9., 33. a 68. Jarý, 26. Robovský),

Nové Dvory – Malešov 6:1 (4. vlastní, 26. a 52. Vařečka, 49. a 70. Rejthárek, 63. Vobořil – 22. Jeřábek).

Okresní přebor – mladší A, 5. kolo:

Nové Dvory – Golčův Jeníkov 0:8,

Tupadly – Bílé Podolí 1:8 (38. Vondrák – 2. Špitálník, 15. a 28. Jos. Havlík, 25., 46., 50. a 57. Jak. Havlík, 44. Hudec),

Malín – Chotusice 1:2 (2. Břinčil – 43. a 58. Brychta),

Vrdy – Církvice 4:3 (16. Sucharda, 20., 27. a 33. Kapounek – 2. Morawski, 22. Holub, 59. Vocl).

Okresní přebor – mladší B, 5. kolo:

Sázava – Čáslav D 3:8 (2. Illek, 31. a 59. Míšek – 7., 16., 17. a 42. Nesládek, 14. Zavadil, 28. a 57. Adam, 39. Vilímek),

Kutná Hora B – Ledeč n. S. 4:0 (24. a 40. Pospíšil, 26. Luňák, 64. Urbánek),

Uhlířské Janovice – Močovice 2:4 (10. Fajt, 45. Marek – 8. Hrbek, 20. Matějíček, 33. Zadina, 42. Lagron),

Zbraslavice – Červené Janovice 16:0 (11., 29., 45. a 52. Sechovec, 15. Kubec, 24., 37. a 48. Benešovský, 25. Rippl, 26., 28. a 34. Byrwa, 40. Pešout, 49., 51. a 56. Hudec).

Ilustrační foto.
O taneční lekce je zájem, baví mládež i dospělé