DOROST

Česká liga U19 B, 20. kolo: Čáslav – Mladá Boleslav B 3:0 (41. a 77. Kopp, 44. Černý).

Česká liga U17 B, 20. kolo: Čáslav – Mladá Boleslav B 0:13.

Krajský přebor – starší, 14. kolo: Uhlířské Janovice – Kosmonosy 2:4 (domácí: 29. Bílek, 47. Randa).

Krajský přebor – mladší, 14. kolo: Uhlířské Janovice – Kosmonosy 0:5.

I. A třída, 20. kolo: Kutná Hora – Velký Osek 2:1 (domácí: 23. Kolůvek, 52. Adamec), Pečky – Suchdol 5:1 (hosté: 57. Laštovka).

Okresní přebor, 20. kolo: Vrdy – Štítarský SK 4:3 (domácí: 13. Zdeněk, 48. a 52. Franc, 66. Svoboda), Chotusice – Radim/ Plaňany 1:2 (domácí: 74. pk Matula).

ŽÁCI

Česká divize U15 C, 14. kolo: Čáslav – Jablonec n. N. 1:2 (domácí: 37. Mužátko).

Česká divize U14 C, 14. kolo: Čáslav – Jablonec n. N. 2:5 (domácí: 41. Zeman, 60. M. Hájek).

Česká liga U13 D, 14. kolo: Cidlina – Čáslav 12:0.

Česká liga U12 D, 14. kolo: Cidlina – Čáslav 9:3 (hosté: 14. Vančura, 39. Rais, 45. Růžička).

Krajský přebor – starší B, 12. kolo: Kutná Hora – Mělník 0:5. 17. kolo: Český Brod – Kutná Hora 8:0.

Krajský přebor – mladší B, 12. kolo: Kutná Hora – Mělník 5:2 (domácí: 16. a 46. Ostrihoň, 36. a 48. Henrich, 39. Polívka). 17. kolo: Český Brod – Kutná Hora 5:3 (hosté: 35. Matz, 39. N. Balvín, 58. Rybář).

I. A třída B, 14. kolo: Dobrovice – Vrdy 1:7 (hosté: 2., 4., 20., 26. a 40. Čárný, 22. a 54. Šveřepa).

Okresní přebor – starší, 12. kolo: Ledeč n. S. – Zruč n. S. 19:0, Tupadly – Hněvkovice 7:1 (domácí: 4. a 7. Čejka, 10., 18. a 38. Medřický, 67. a 70. Mach), Záboří n. L. – Nové Dvory 1:2 (10. Robovský – 32. a 33. Rejthárek), Čáslav C – Uhlířské Janovice 10:1 (10., 16., 44. a 68. Kotrba, 53. a 66. Meszároš, 57., 58. a 59. Hlavinka, 70. Trtík – 57. Slavík).

Okresní přebor – mladší A, 13. kolo: Bílé Podolí – Církvice 0:7 (3., 7., 20. a 35. Černý, 26. Mikyna, 48. Vocl, 59. Feierfeil), Malín – Vrdy 1:4 (38. Šebek – 15. a 32. Sucharda, 50. Šulc, 56. Duong), Tupadly – Golčův Jeníkov 2:10 (domácí: 53. Kopecký, 55. pk Koudelka).

Okresní přebor – mladší B, 13. kolo: Uhlířské Janovice – Kutná Hora B 0:3 (37. a 40. Bohatý, 55. Knížek), Sázava – Močovice 3:2 (3. Dytrich, 45. Kopáček, 48. Míšek – 9. a 20. Zadina), Červené Janovice – Ledeč n. S. 0:11, Zbraslavice – Čáslav D 3:5 (18. Byrwa, 50. Benešovský, 57. Pešout – 12. Honzíček, 23. M. Tlustý, 26. T. Hájek, 29. a 56. Nesládek).