Dorost

Česká liga U19 B, 21. kolo: Sparta Praha B – Čáslav 9:0.

Česká liga U17 B, 21. kolo: Sparta Praha B – Čáslav 16:0.

Krajský přebor – starší, 15. kolo: Říčany – Uhlířské Janovice 2:3 (hosté: 4. Nepraš, 19. Kocábek, 56. Randa).

Krajský přebor – mladší, 15. kolo: Říčany – Uhlířské Janovice 22:1 (hosté: 76. Paděra).

I. A třída C, 21. kolo: Český Brod – Kutná Hora 2:4 (hosté: 51. Kolůvek, 56. Berka, 75. Lenk, 83. Hozman), Vrdy – Sokoleč 9:1 (domácí: 13., 39. a 51. Růžička, 31. O. Plašil, 41. Zdeněk, 44. Petr, 45. Vavřina, 65. Lhota, 82. Šveřepa), Suchdol – Jestřabí Lhota 3:1 (domácí: 8. Tůma, 14. Herout, 75. Bárta).

Okresní přebor, 21. kolo: Sendražice – Vrdy 0:6 (15., 22. a 25. O. Plašil, 32. Svoboda, 47. a 62. Růžička), Štítarský SK – Chotusice 9:1 (hosté: 65. Matula).

Žáci

Česká divize U15 C, 15. kolo: Třebeš – Čáslav 0:1 (55. Mužátko). 13. kolo: Trutnov – Čáslav 0:2 (48. a 53. Obermajer).

Česká divize U15 C, 15. kolo: Třebeš – Čáslav 1:5 (hosté: 39. Růžek, 46. Kubín, 63. a 69. Kotrba, 65. Záruba). 13. kolo: Trutnov – Čáslav 1:3 (hosté: 3. Kubín, 27. Míšek, 31. Zeman).

Česká liga U13 D, 15. kolo: Vlašim – Čáslav 11:3 (hosté: 15. Moc, 44. Varga, 79. Jasanský).

Česká liga U13 D, 15. kolo: Vlašim – Čáslav 9:2 (hosté: 68. a 70. Hybler).

Krajský přebor – starší B, 13. kolo: Říčany – Kutná Hora 5:2 (hosté: 29. Dostál, 45. Vokoun).

Krajský přebor – mladší B, 13. kolo: Říčany – Kutná Hora 0:0.

I. A třída B, 15. kolo: SKP Mladá Boleslav – Vrdy 1:0, Sázava – Dobrovice 2:1 (domácí: 27. a 65. Jech).

Okresní přebor – starší, 13. kolo: Nové Dvory – Čáslav C 3:4 (36., 44. a 46. Vobořil – 3. pk a 29. Kotrba, 48. Krupička, 63. Zoul), Zruč n. S. – Záboří n. L. 9:2 (20., 40. a 46. Maxa, 25. Beznoska, 30. Váňa, 46. a 66. Dolejš, 48. a 70. Herud – 60. a 67. Jarý), Uhlířské Janovice – Malešov 5:0 (8., 15., 23., 33. a 60. Čálek).

Okresní přebor – mladší A, 14. kolo: Církvice – Malín 5:0 (14. Langr, 19. Holub, 43. a 59. Kicner, 47. Černý), Chotusice – Tupadly 8:0 (5. a 59. Novák, 27., 44. a 47. Brychta, 49. a 51. Krtička, 53. Pernerová).

Okresní přebor – mladší B, 10. kolo: Ledeč n. S. – Močovice 3:2 (hosté: 19. Zadina, 31. Nový). 14. kolo: Čáslav D – Červené Janovice 20:0 (2., 3., 5., 10., 21., 23. 26., 54. a 59. T. Hájek, 7., 14. a 53. Honzíček, 20. Dražinovský, 24. a 56. Panýrková, 46. Hájková, 59. Nesládek), Ledeč n. S. – Uhlířské Janovice 2:9 (hosté: 3., 11., 33., 38. a 56. Jiřík, 3. vlastní, 5. Jeřábek, 14. a 23. Staněk), Kutná Hora B – Sázava 11:1 (5., 36. a 53. Rybář, 8., 10. a 44. Pavlík, 13. Bohatý, 22. a 26. Henrich, 23. Klement, 49. Pospíšil – 35. Prix), Močovice – Zbraslavice 0:3 (21. Hudec, 29. Byrwa, 47. vlastní).